AVG viirusetõrje

Ükski arvuti ei tohiks töötada ilma viirusetõrjeta. Kuid kõik viirusetõrje programmid pole ühteviisi head. Ainult parimad neist tagavad Teile turvalise töökeskkonna ja väärtuslike andmete säilimise. AVG on viirusetõrjeprogrammide testides kogu aeg parimate hulgas ja seega võite olla täiesti kindlad, et viirused ei pääse Teie tööd segama. Me ise kasutame oma firmas ainult AVG viirusetõrjet.

Helistage 617 7111 ja tellige endale AVG viirusetõrje.

Ennetage arvutiviirusi ja andmete kadumist!

Õigeaegselt paigaldatud viirusetõrje muudab töö turvaliseks ja tagab Teie väärtuslike andmete säilimise. Ka kõige kaasaegsema arvutiga töötades pidage meeles vana rahvatarkust: parem karta kui kahetseda.

AVG antiviirus on kaasaegsete viirusetõrje tarkvarade absoluutsesse tippklassi kuuluv ja mitmeid auhindu võitnud toode. Auhindade kohta vaadake täpsemalt: https://www.avg.com/en-eu/awards.

AVG viirusetõrje eemaldab viirused sissetulevatest kirjadest, blokeerides sellega ühe ohtlikuma sissetungikanali. Programmi saab seadistada välja sorteerima soovimatuid või kahtlasi kirju.

Erinevatelt mitmetest teistest viirusetõrje programmidest ei hõiva AVG liigselt Teie arvuti ressursse, olles samas täielikult usaldusväärne. Seadistamine on väga kasutajasõbralik ja igaüks õpib vajalikud liigutused selgeks mõne hetkega. AVG Anti-Virus töötab kõikide Windows ja Linux operatsioonisüsteemidega.

Lisaks tavapärasele viirusetõrjele pakume ka AVG Anti-Virus viirusetõrjet koos tulemüüriga.

Tulemüür aitab Teil kaitsta oma arvutit häkkerirünnakute käigus levitatavate arvutiviiruste eest. Võrkudevaheline suhtlus toimub ainult tulemüüri kaudu – viirustel ja muudel pahalastel pole võimalik sellest mööda minna ja võrkude vahel ükskõik kummas suunas otseühendust luua.

AVG Internet Security kontrollib veebilehti juba enne avamist ja hoiatab Teid võimalike ohtude eest. Sellist omadust pole ühelgi teisel viirusetõrje tarkvaral. Otsingumootori (näiteks Google) tulemustes on turvalised veebilehed märgitud roheline “tähekesega”.

Viirusetõrje blokeerib viiruste jaoks kõikvõimalikud sissetungikanalid. AVG-s sisalduv ainulaadne kombinatsioon erinevatest viiruste leidmise meetoditest (sh. heuristiline analüüs, skaneerimine ning terviklikkuse kontroll) tagab arvuti maksimaalse kaitse.

AVG antiviiruse litsentside kehtivusaeg on 2 aastat, mille jooksul saab kasutaja tasuta uuendusi ja tootjapoolset tehnilist tuge. Loomulikult pakume meie käest ostetud tarkvarale endapoolset tuge. Litsentsi lõppedes on võimalik soetada programmi uuendus soodushinnaga.

Soovitused viirusetõrje tarkvara kasutamisel

  • Mitte ükski viirusetõrje ei asenda varukoopiaid. Tehke alati oma infost varukoopiad ja säilitage neid turvaliselt.
  • Kontrollige viiruste suhtes kõiki internetist alla laaditavaid faile.
  • Laske oma viirusetõrjeprogrammil ennast automaatselt uuendada.
  • Ärge laske oma arvutit kasutada võõrastel inimestel.

AVG viirusetõrje tellimine

Kui soovite luua endale arvutis turvalise keskkonna, siis helistage 617 7111 või kirjutage merit@merit.ee ja ja tellige AVG antiviirus.