Firmast

Usume, et meie moodne pilvetarkvara aitab Teie firmal kiiremini areneda. Oleme sõbralikud, lihtsad ja avatud.

Meie lugu

Meie lugu algas 28 aastat tagasi, 18. novembril 1991. aastal. Firma tekkis ümber asutajate poolt loodud raamatupidamise ja laoarvestuse tarkvara. Seega on juba esimesest päevast peale majandustarkvara meie kõige tähtsam toode. Areng on kulgenud tõusvas joones ning praegu on raamatupidamisprogramm Merit Aktiva ja palgaprogramm Merit Palk turuliidrid Eestis. Merit Aktiva on kasutusel rohkem kui 49 000 firma raamatupidamise tegemisel ja Merit Palk rohkem kui 16 000 firma palkade arvestamisel. 

Meie tarkvara kasutajad hindavad kõige rohkem programmide lihtsust ja uusi kaasaegseid lahendusi ning sõbralikku ja kompetentset kliendituge. Kõik see aitab raamatupidamises ja palgaarvestuses aega kokku hoida. Usume, et oleme andnud oma panuse Eesti majanduse arengusse.

Merit Aktivat ja Merit Palka kasutavad nii raamatupidajad kui ettevõtjad. Uus populaarsust koguv trend on ettevõtja ja raamatupidaja koostöö, mis on tänu pilvetehnoloogiale lihtne ja mugav.

Meil on tütarfirmad Soomes ja Poolas, kus pakume neile riikidele kohandatud tarkvara. Järge on ootamas uued maad. Kasvame kiiresti nii Soomes kui Poolas, sest kõik maailma väikeettevõtted vajavad lihtsalt kasutatavaid kvaliteetseid programme. Soomes kasutame Eestiga sama kaubamärki Merit Aktiva, Poolas 360 Księgowość (“księgowość” tähendab poola keeles raamatupidamist).

Soome tütarfirma Poola tütarfirma
Merit Software Oy Merit Aktiva Sp. z o.o.
meritaktiva.fi 360księgowość.plTunnustusEdukas Eesti ettevõte

AS Merit Tarkvara tööd hinnati eduka ettevõtte tunnistusega. Viie järjestikuse majandusaasta jooksul on meil A-klassi krediidireiting. Vaid 3,4%-l Eesti ettevõtetest on stabiilselt kõrge reiting.

Tunnistust saab vaadata siit.

Toetame Teid meie tarkvara kasutamisel

Me võtame endale vastutuse selle eest, et meie tarkvara Teie arvutis stabiilselt töötab ja andmed turvaliselt säilivad. Kui on vaja nõu küsida või mõnd probleemi lahendada, siis helistage või kirjutage julgesti. Kindlasti oskame öelda, kuidas meie tarkvara parimal viisil kasutada, nii et kõik vajalik saaks kiiresti tehtud. Meie klienditoes töötavad professionaalsed raamatupidajad, kes annavad nõu raamatupidamise küsimustes. Tehnilisi küsimusi lahendavad kompetentsed IT insenerid. Õigupoolest peaaegu ei olegi selliseid olukordi, kus me ei saaks Teid aidata.

 • Tasuta klienditugi telefoni ja meili teel. Meilt saab nõu küsida nii programmi kasutamise kui ka raamatupidamise kohta. Helistage 776 9333 või kirjutage klienditugi@merit.ee.
 • Individuaalne konsultatsioon ja koolitus meie kontoris või Teie juures. Helistage 617 7111 ja leppige aeg kokku.
 • Täielik spekter arvutiteenuseid, alates tehniliste probleemide lahendamisest ning lõpetades uute seadmete hankimise, paigaldamisega ja võrkude ehitamisega. Helistage 617 7111 ja küsige nõu.
 • Regulaarsed klassikoolitused toimuvad peamiselt Tallinnas ja Tartus, jälgige koolituste kava meie koolituste lehel ja pange ennast eelnevalt kirja.

Heategevus

Andmise rõõm on suurem saamise rõõmust.

Peale äri arendamise on igal firmal ka sotsiaalne roll, millesse me suhtume täie vastutustundega. Ühiskonnas on palju inimesi, kes vajavad abi. Me arvame, et edukad firmad peavad abivajajaid aitama.

Meie firma on edukas ja me oleme valmis jagama oma abi neile, kes seda kõige enam vajavad. Meie fookus abi jagamisel on suunatud lastele ja puuetega inimestele.

 • Igakuise rahalise annetusega toetame SOS Lasteküla Eesti Ühingut.
 • Alates 2005. aastast saavad Eesti Puuetega Inimeste Koja allorganisatsioonid tasuta kasutada raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ja palgaprogrammi Merit Palk. Igal aastal saavad EPI Koja allorganisatsioonide raamatupidajad enda kasutusse Merit Aktiva ja Merit Palga uusimad versioonid. Meie tarkvara on leidnud allorganisatsioonides laialdast kasutamist. Eesti Puuetega Inimeste Koja koduleht: www.epikoda.ee
 • 2010. aasta jaanuarist saavad Eesti Naiste Varjupaikade Liidu allorganisatsioonid tasuta kasutada raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ja palgaprogrammi Merit Palk. Eesti Naiste Varjupaikade Liidu veebileht: www.naisteliin.ee
 • MTÜ Maarjakodu kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta. Maarjakodu veebileht: www.maarjakodu.ee
 • MTÜ Pärnu Diakooniakeskus kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta. Pärnu Diakooniakeskuse veebileht: www.parnudiakoonia.eu
 • Sihtasutus Maarjaküla kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta. Maarjaküla veebileht: www.maarjakyla.ee
 • Sihtasutus Lapsepuue kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta. SA Lapsepuue veebileht: www.lapsepuue.ee
 • MTÜ AIESEC kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta. AIESEC-i veebileht: www.aiesec.ee
 • MTÜ Eliise Puhkusepesa kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta. Eliise Puhkusepesa veebileht: puhkusepesa.ee

Haridus

Hea haridus teeb inimesed õnnelikumaks ja tervemaks, haritud inimesed viivad Eesti majandust kiiremini edasi ning kasvatavad kõikide heaolu. Seetõttu anname oma panuse hariduse edendamisse.

 • Õppeasutustele anname Merit Aktiva ja Merit Palga litsentsid õppetöös kasutamiseks tasuta. Rohkem kui 10 kõrg- ja kutsehariduskooli juba õpetab meie tarkvara ning see arv kasvab iga aastaga.
 • Kui olete õpetaja-õppejõud, kasutate õpetamiseks meie tarkvara ja Teil on oma firma (näiteks raamatupidamisbüroo), siis anname Teie firmale Merit Aktiva ja Merit Palga litsentsid tasuta.
 • Tudengid saavad tasuta kasutada Merit Aktiva ja Merit Palga täisversioone. Seda võimalust on seni kasutanud rohkem kui 500 tudengit paljudest kõrgkoolidest. Tudengilitsentsi tingimused erinevad mõningal määral tavalise kommertslitsentsi tingimustest. Kui olete huvitatud, siis leiate tingimused siit: merit.ee/tudeng