E-arved hoiavad
kokku uskumatult
palju Teie aega

Merit Aktiva on ainuke
raamatupidamisprogramm,
kus e-arvete saatmine
ja vastuvõtmine
on täiesti tasuta.

Kui saadate oma klientidele e-arveid, siis teete nende elu lihtsaks. Kui küsite e-arveid oma tarnijate käest, siis teete ka enda elu lihtsaks.

Enam pole vaja paberilt või pdf-failist arveid sisse toksida, kõik andmed on kohe programmis olemas ja vajavad ainult paari hiireklikiga kinnitamist. Kui varem olid e-arved suurte firmade mängumaa, siis nüüd saavad neid kasutada kõik. õnneks väga lihtsalt ja tasuta, ei mingeid lepinguid ega kuutasusid.

Tehke endale Merit Aktiva kasutajakonto ja proovige!
See on tasuta.

Teen Aktiva konto

Lisainfot saate küsida telefonil 617 7111 või meiliga merit@merit.ee

 

Mis on e-arve?

E-arve on spetsiaalses elektroonses formaadis arve, mida programmid oskavad omavahel vahetada. Meiliga saadetav pdf-arve ei ole e-arve, sest programm ei saa pdf-failist andmeid lugeda ja arve on vaja ikkagi käsitsi sisestada. Õiget e-arvet saate ekraanil vaadata, paberile printida või pdf-faili salvestada, aga lisaks sellele oskavad paljud tarkvarad sealt info automaatselt välja lugeda. Seega pole enam vaja arvel olevaid andmeid käsitsi sisestada.

Kuidas töötab e-arvete saatmine?

Aktivast e-arvete saatmiseks pole vaja lepingut sõlmida ega teenust aktiveerida. Kui teete Aktivas müügiarve ja kliendil on e-arvete vastuvõtmise võimekus olemas, siis ilmub pärast salvestamist arve päises nähtavale e-arve saatmise nupp. Sellele vajutades saadetakse arve kohe kliendile ära. Kui e-arve nupp pole müügiarve aknas nähtaval, siis järelikult kliendil e-arvete vastuvõtmise võimekust ei ole. Soovitage tal e-arvete vastuvõtmine aktiveerida, sest nii säästab ta oluliselt aega ja Teie saate tõenäoliselt raha kiiremini kätte.

Merit Aktiva kasutab e-arvete saatmiseks kahte kanalit.

Vastuvõtjal on vaja e-arvete vastuvõtmise teenus on aktiveerida. Kui vastuvõtmine toimub Omniva kaudu, siis on vaja see ka Äriregistris kinnitada.

Kuidas töötab e-arvete vastuvõtmine?

Kui Te pole veel e-arvete vastuvõtmist aktiveerinud, siis on mõistlik seda teha. Soovitame aktiveerida nii Merit Aktiva vastava teenuse (siis saate teiste Aktiva kasutajate käest e-arveid väga lihtsalt vastu võtta) kui ka Omniva e-arvete konto. Mõlemad teenused on Aktiva kasutajate jaoks tasuta. Teenused saate aktiveerida Aktiva seadistuste aknas.

Kui e-arvete konto on loodud, siis impordib Aktiva saabunud arved kinnitamata ostuarvete tabelisse. Siin saate dokumendid mõne hiireklikiga kinnitada. Kõige tähtsam on see, et enam pole vaja midagi käsitsi sisestada. Aja kokkuhoid on väga suur.

Proovige Merit Aktivaga arveid saata ja raamatupidamist teha ning Te näete, kui automatiseeritud ja lihtne on kogu töö.

Teen Aktiva konto

Küsige julgesti lisa telefonil 617 7111 või meiliga merit@merit.ee

 

Tasuta klienditugi
tel. 776 9333
klienditugi@merit.ee

Klienditeenindus ja müük
tel. 617 7111
merit@merit.ee
merit.ee