Meriti tarkvaraga
kaasa tasuta koolitus

Raamatupidamisprogramm Merit Aktiva ja
palgaprogramm Merit Palk on lihtsad ja ilusad ning
säästavad Sinu aega rohkem kui ükski teine tarkvara.

Nüüd kingime kaasa tasuta koolituse,
seega on alustamine lihtsam kui kunagi varem.

Meriti tarkvara sobib raamatupidajale ja ettevõtjale, alustajale ja professionaalile. Meriti tarkvara kasutamisega saab hakkama igaüks, sest automaatika teeb Sinu eest suure osa tööst. Võrdle hindu teiste tarkvaradega ja näed, et Meritiga saad rohkem võimalusi palju soodsama hinna eest.

Kõige tähtsam on siiski, et töö saaks kiiresti tehtud. Siin mõned soovitused, kuidas Merit Aktivaga aega ja raha kokku hoida. Kõik need võimalused on Aktiva kasutajatele tasuta.

Telli nüüd ja saad kingitusena kaasa tasuta koolituse.

 

Palgaarvestuseks on parim valik Merit Palk, Eesti kõige populaarsem palgaprogramm. Merit Palgaga arvestatakse palka rohkem kui 78 000-le töötajale.

Telli nüüd ja saad kingitusena kaasa tasuta koolituse.

Merit Aktiva ja Palga hinna sees on:

Meriti tarkvara ostmisel riski ei ole. Kui meie tarkvara Sulle ei sobi, siis anna meile sellest 60 päeva jooksul teada ja me maksame küsimusi küsimata kogu raha tagasi.

 

 

Kui soovid saada infot meie kampaaniate kohta, kus loosime välja väärtuslikke auhindu ja teeme oma tarkvarale soodustusi, siis palun sisesta oma meiliaadress alljärgnevale väljale. Soovi korral saad end alati nimekirjast eemaldada.

Kampaania tingimused: Perioodis 1. septembrist kuni 30. novembrini 2018 Merit Aktiva või Merit Palga esmalitsentsi ostjatele kingime tasuta klassikoolituse. Arvesse lähevad nii aastamaksega kui kuumaksega ostetud esmased litsentsid. Klassikoolitused toimuvad Tallinnas ja Tartus. Koolitusel on võimalik tasuta osaleda kuni 31. detsembrini 2018. Koolituse tavaline pikkus on kaks tundi ja need toimuvad merit.ee lehel oleva ajakava järgi. Koolitusel osalemist ei saa vahetada teiste toodete ega raha vastu.

Tasuta klienditugi
tel. 776 9333
klienditugi@merit.ee

Klienditeenindus ja müük
tel. 617 7111
merit@merit.ee
merit.ee