Meriti tarkvaraga
hoiad kokku
raamatupidamisele
kuluvat aega

+ E-arved aitavad raha kiiremini
kätte saada

Vaata, kuidas Meriti tarkvara aitab Sul aega säästa ja käivet kasvatada.

Merit Aktiva ja Palk on nii lihtsad kasutada, et nendega saab hakkama igaüks. Automaatika teeb ära suure osa rutiinsest tööst. Tänu sellele hoiavad kõik Sinu firma töötajad aega kokku ja teevad paremaid otsuseid.

Käimasolevas kampaanias loosime Meriti tarkvara kasutajate vahel välja 1000 eurot reisiraha.

Vaata Merit Aktiva võimalusi ja hindu lähemalt

Vaata Merit Palga võimalusi ja hindu lähemalt

 

Kampaania tingimused: Kampaania auhinnaks on Estraveli kinkekaart väärtusega 1000 eurot. Auhind loositakse välja firmade vahel, kellel on seisuga 31. august 2019 Merit Aktiva või Merit Palga tasuline litsents ja kes on ennast loosimisele registreerinud. Juuni, juuli ja augusti esmaostjad registreerime automaatselt, kui ostja pole meile teada andnud soovist loosimisel mitte osaleda. Varem ostnud tasulise litsentsi omanikel on vaja ennast loosimisele registreerida. Augustis saadame kõikidele tasulise litsentsiga tarkvara kasutajatele kirja, mille abil saate ennast loosimisele registreerida. Igal firmal on loosimisel üks või kaks häält, sõltuvalt sellest, kas kasutate ühte või kahte meie toodet.

Loosimine toimub 6. septembril 2019. Võitjat informeerime meili teel. Auhinda ei saa välja võtta rahas ega vahetada teise auhinna vastu. Võitja nõustub oma firma nime avaldamisega Merit Tarkvara kodulehel. Kinkekaardile kehtivad Estraveli poolt kehtestatud tingimused. AS Merit Tarkvaral on õigus vahetada auhind vähemalt samaväärse vastu, juhul kui Merit Tarkvarast sõltumatutel põhjustel pole kinkekaardi loosimine võimalik. Kui loosimise võitja ei vasta saadetud meilile seitsme päeva jooksul ja kontakti ei õnnestu saada ka telefoni teel, siis korraldab Merit Tarkvara uue loosimise, mille võitjale kehtivad samad tingimused.

Tasuta klienditugi
tel. 776 9333
klienditugi@merit.ee

Klienditeenindus ja müük
tel. 617 7111
merit@merit.ee
merit.ee