Meriti tarkvaraga
kaasa tasuta koolitus

Raamatupidamisprogramm Merit Aktiva ja
palgaprogramm Merit Palk säästavad
Sinu aega rohkem kui ükski teine tarkvara.

Nüüd kingime kaasa tasuta koolituse,
seega on alustamine lihtsam kui kunagi varem.

Meriti tarkvara sobib raamatupidajale ja ettevõtjale, alustajale ja professionaalile. Kasutamisega saab hakkama igaüks, sest automaatika teeb Sinu eest suurema osa tööst. Soovi korral on raamatupidamine täielikult paberivaba.

Meritiga saad rohkem võimalusi palju soodsama hinna eest. Hinnast tähtsam on siiski see, et töö saaks kiiresti tehtud. Siin mõned näited, kuidas Aktiva aitab Sul aega ja raha kokku hoida. Kõik need võimalused on täiesti tasuta.

Võrdle võimalusi ja hindu ning telli

Telli nüüd ja saad kingitusena kaasa tasuta koolituse.

Palgaarvestuseks on parim valik Merit Palk, Eesti kõige populaarsem palgaprogramm.

Merit Palgaga arvestatakse palka rohkem kui 90 000-le töötajale.

Võrdle võimalusi ja hindu ning telli

Telli nüüd ja saad kingitusena kaasa tasuta koolituse.

Merit Aktiva ja Palga hinna sees on:

Meriti tarkvara ostmisel riski ei ole. Kui meie tarkvara Sulle ei sobi, siis anna meile sellest 60 päeva jooksul teada ja me maksame küsimusi küsimata kogu raha tagasi.

Kampaania tingimused: Perioodis 1. septembrist kuni 31. oktoobrini 2019 Merit Aktiva või Merit Palga esmalitsentsi ostjatele kingime tasuta klassikoolituse. Arvesse lähevad nii aastamaksega kui kuumaksega ostetud esmased litsentsid. Klassikoolitused toimuvad Tallinnas ja Tartus. Koolitusel on võimalik tasuta osaleda kuni 30. novembrini 2019. Koolituse tavaline pikkus on kaks kuni kolm tundi ja need toimuvad merit.ee lehel oleva ajakava järgi. Koolitusel osalemist ei saa vahetada teiste toodete ega raha vastu.