EST | RUS
 
 

Ostes Merit Aktiva vähemalt viis moodulit saate tasuta kaasa veel kaks moodulit enda valikul. Kampaania kestab 1. juunist kuni 31. juulini 2007.Merit Aktiva 2007 on väikefirma raamatupidamisprogramm, mida on erakordselt lihtne õppida ja kasutada. Aktiva abil saate oma firma raamatupidamise tehtud kiiresti ja veatult. Kui vajate abi, siis saate kõikidele küsimustele vastuse põhjalikust juhendist või meie tasuta klienditoelt.

Tänu kaasaegsusele ja lihtsusele on Merit Aktiva kõige populaarsem raamatupidamisprogramm Eestis rohkem kui 2000 kasutajaga. Programmi arendamist juhivad pikaajalise kogemusega raamatupidamise asjatundjad, mis tagab kõrge kvaliteedi ja vastavuse raamatupidaja vajadustele.

Ainukesena Eestis pakume täisfunktsionaalset ilma ajalise piiranguta tasuta versiooni, mille abil väiksem firma saab kogu oma raamatupidamise tehtud ning suurem firma saab proovida programmi sobivust oma vajadustele.

Merit Aktiva ühe mooduli hind on 800 krooni, viie mooduliga baaskomplekt maksab 4000 krooni (käibemaksuga 4720 krooni).

Saate valida järgmisi mooduleid:

 1. müügiarved
 2. ostuarved
 3. finants
 4. kassa
 5. pank ja maksekorraldused
 6. ladu
 7. kulukohad ja projektid
 8. põhivara

Aktiva laiendatud versioonis on ühe mooduli hind 1200 krooni, viie mooduli hind 6000 krooni (käibemaksuga 7080 krooni). Lisaks ülaltoodud moodulitele saate valida veel järgmisi mooduleid:

 1. kasutajate süsteem
 2. tulu-kulu isekujundatud aruanded
 3. kliendi, hankija ja artikli grupid
 4. lisakasutaja (võrguversioon)

Ostes vähemalt viis moodulit saate tasuta kaasa veel kaks moodulit enda valikul.

Ühes programmis saab raamatupidamist teha paljudele firmadele ja firmade lisamine ei maksa midagi, valuutaarvestus on tasuta kaasas.
Aktivas on kõik dokumendid kohe pärast sisestamist kajastatud pearaamatus ning dokumente saab pärast sisestamist parandada.

Kuidas Te saate olla kindel, et teete õige valiku?

Merit Aktiva tasuta versioon võimaldab programmiga enne ostu piiramatu aja vältel tasuta tutvuda ning veenduda programmi sobivuses.

Kõige lihtsam on teha nii:

 1. Paigaldage enda arvutisse Merit Aktiva tasuta versioon, mille saate alla laadida siit.
 2. Käivitage programm ja uurige selle võimalusi. Küsige nõu meie tasuta klienditoelt telefonil 776 9333. Abi saate ka internetis olevast põhjalikust juhendist http://www.merit.ee/manual/aktiva/est/merit_aktiva_manual.htm
 3. Katsetage programmi nii kaua kui soovite, mingit ajalist piirangut ei ole. Tasuta versioonis saab sisestada kuni 100 müügiarvet, 100 ostuarvet, 100 kassa- ja 100 pangadokumenti.
 4. Kui leiate, et Merit Aktiva teeb teie tööd lihtsamaks, siis tellige endale programmi registreerimiskood. Kõik juba sisestatud andmed jäävad alles ning Te saate jätkata registreeritud versiooniga samast kohast, kuhu töö pooleli jäi.

Merit PalkHelistage meile ja küsige Aktiva kohta lisa!

Lihtsaim viis palgaarvestuse tegemiseks on Merit Palk – ühildub Merit Aktivaga ning on samamoodi lihtne õppida ja kasutada.

 
 

   
Merit.ee Tasuta prooviversioon Telli litsents