Microsoft Navision - Ainult parim on küllalt hea!
     
 

Saada e-mail ja lepi kokku kohtumineKui Teie firma areneb ja kasvab, kui vaatate tulevikku optimistlikult, siis pole mõtet üheski valdkonnas latti alla lasta. Ainult parim on Teie jaoks küllalt hea!

Microsoft Navision on tõeline tipptoode väikeste ja keskmiste ettevõtete majandustarkvara turul. Rohkem kui 45 000 firmat on Navisioni kasuks otsustanud ja sellega on Navision oma klassi turuliider Euroopas. Ning Euroopas oleme ometi meiegi. Loomulikult on Navision täielikult eestikeelne ja -meelne, kõik Eesti jaoks vajalikud kohandused on olemas.

Me mõistame, et majandustarkvara valik on igale ettevõttele tähtis otsus ja oluline investeering – nii rahas kui ajas. Sellepärast soovime, et Te enne otsustamist Navisioniga tutvuksite. Helistage lehekülje all olevatel numbritel ja leppige kokku personaalne kohtumine, mille käigus leiame just Teile parima lahenduse.

Kui ostate Microsoft Navisioni ajavahemikus 01.02.2006 kuni 30.04.2006, siis osalete vähemalt kahel loosimisel* – kõigi osalejate vahel loositakse välja Domina World Traveli kinkekaart väärtuses 10000 krooni ja iga kuu loositakse välja digitaalne fotoaparaat Canon PowerShot A610 Domina Travel Canon PowerShot A610 Aga kindlasti on Teil juba praegu tekkinud hulk küsimusi, millest mõnele püüame järgnevas tekstis vastuse anda.

 1. Kui keeruline on Navisioni õppimine ja kasutamine?
  Vastus: Oma paljude funktsioonide tõttu tundub Navision esimesel vaatamisel sageli keerulisem kui Eesti tarkvarad. Kuid õnneks saab keerukuse kasutaja eest täielikult varjata. Lõpptulemusena on see pilt, mida näeb firmajuht, raamatupidaja või müügimees, lihtsam ja ülevaatlikum kui teistel tarkvaradel. Kuna Navision on siiski mõeldud väiksematele ettevõtetele, pole ka tema õppimine sugugi keeruline.
 1. Kui kaua Navisioni juurutamine aega võtab?
  Vastus: Tavaliselt jääb Navisioni juurutamise aeg vahemikku paarist kuust kuni poole aastani. Perioodi pikkus sõltub peamiselt süsteemi keerukusest.
 1. Kas Navision pole mitte suurte ettevõtete tarkvara?
  Vastus: Kindlasti mitte. Navision on tehtud just spetsiaalselt väikeste ja keskmiste ettevõtete jaoks ning arvestab selle klassi ettevõtete omapära ja vajadustega.
 1. Kui palju Navision maksab?
  Vastus: Mõnikord peetakse Navisioni kalliks. Eestis toodetud tarkvara saab ju kätte palju odavamalt. Siiski, kui veidi lähemalt pakutavaid võimalusi vaadata, siis ei tundugi Navision enam kallis. Ühe töökoha hind on 30 000 krooni, selle hinna sees on peaaegu kõik moodulid. Mõelge, milline on Teie firmas ühe töökoha kulu kuus ja võrrelge seda Navisioni töökoha hinnaga. Pealegi, jutt on ju parimast tarkvarast! Kui Te kogu funktsionaalsust ei vaja, siis on töökoha hind veelgi väiksem.
 1. Kas meie firma õige pea jälle Navisionist välja ei kasva?
  Vastus: Uute töökohtade ja funktsioonide lisamisel pole praktiliselt mingit piiri. Te ainult küsige ja meil on see olemas. Seetõttu on Navisionist võimatu välja kasvada, kui Te just ei arene kümne tuhande töötajaga hiigelfirmaks.

Microsoft Certified PartnerMõned küsimused said vastatud. Vaevalt et kõik, kuid meil on hea meel vastata Teie järgmistele küsimustele meie tulevasel kohtumisel või miks mitte ka telefoni või e-meili teel. Helistage ja kirjutage meile, kontaktandmed leiate lehekülje lõpust.

* Kõik ostud osalevad kõigepealt ostu tegemise kuu fotoaparaadi loosimisel ja juhul kui õnn esimesel korral ei naerata, siis ka kampaania järgnevate kuude loosimistel. Fotoaparaatide loosimised toimuvad 3. märtsil, 3. aprillil ja 8. mail 2006. Lisaks osalevad kõik kampaania ostud peaauhinna – Domina World Traveli 10 000 kroonise kinkekaardi loosimisel, mis toimub 8. mail 2006. Peale Microsoft Navisioni osalevad kampaanias ka tooted Merit Aktiva ja Merit Palk.

Suurepärane vahend Navisioni juurde palgaarvestuse tegemiseks
on Eesti populaarseim palgaprogramm Merit Palk

Navisoni tooteleht

 

   
Merit.ee