Nüüd on palgad tehtud
     
 

Palgad saavad kiiresti tehtud ainult head töövahendit kasutades. Merit Palk on just selline töövahend, mille kätte võite oma palgaarvestuse usaldada ja tulemus on alati laitmatu!

Kuni aprilli lõpuni kestvas kampaanias võite võita 10 000 kroonise Domina World Traveli kinkekaardi või kvaliteetse fotoaparaadi.

Kas teate, et kõige rohkem kasutavad raamatupidajad palkade arvestamiseks tavalist Exceli tabelit?
Meie küsitlused seda igatahes näitavad. Exceli järel teisel kohal on Merit Palk. Meil on loomulikult hea meel, et Exceli osatähtsus siiski väheneb ja Merit Palga oma suureneb.

Mida hindavad raamatupidajad, kes on Merit Palga Exceli asemel kasutusele võtnud? Kust tuleb võit?

 1. Kui ostate Merit Palga veebruaris, märtsis või aprillis, siis osalete vähemalt kahel loosimisel* – kõigi osalejate vahel loositakse välja Domina World Traveli kinkekaart väärtuses 10000 krooni ja iga kuu loositakse välja digitaalne fotoaparaat Canon PowerShot A610Maksuarvestus on alati õige, ei ole vaja muretseda väljajäävate summade, maksumäärade õigsuse jms. pärast.
 2. Kuude vahel liikumine on erakordselt kiire ja lihtne.
 3. Automaatne tööaja arvestus teeb ära suure osa tööst.
 4. Puhkusetasu arvestab programm alati õigesti.
 5. Telefonitugi aitab programmist ja palgaarvestuse nüanssidest aru saada.
 6. Palgalipikud saab paari hiireklikiga e-meiliga töötajatele saata.
 7. Kõik aruanded on kohe olemas, sealhulgas vormid TSD ja TSM.

Ja veel:

 1. Ühe programmiga saab teha mitme firma palgaarvestust, firmade arv ei ole piiratud.
 2. Puudub programmi arendustasu.
 3. Kuni viie töötajaga firmale on programmi Merit Palk kasutamine tasuta piiramatu aja jooksul. Suurem firma saab tasuta prooviversiooni abil veenduda programmi sobivuses.
 4. Merit Palk on integreeritud kõigi Meriti ja Hansa-seeria programmidega. Kandeid saab eksportida Excelisse.
 5. Töötasusid saab importida erinevatest töö- ja ajaarvestuse programmidest.
 6. Merit Palka on lihtne õppida ja kasutada.

Merit Palk kuni 80 töötajale palkade arvestamiseks (piiramatu arv firmasid) maksab 3 300 krooni (käibemaksuga 3 894 krooni).

Täpsemat hinnakirja vaadake siit

* Kampaanias osalemiseks on vaja osta Merit Palk hiljemalt 30. aprillil 2006. Kõik ostud osalevad kõigepealt ostu tegemise kuul fotoaparaadi loosimisel ja juhul kui õnn esimesel korral ei naerata, siis ka kampaania järgnevate kuude loosimistel. Fotoaparaatide loosimised toimuvad 3. märtsil, 3. aprillil ja 8. mail 2006. Lisaks osalevad kõik kampaania ostud peaauhinna – Domina World Traveli 10 000 kroonise kinkekaardi loosimisel, mis toimub 8. mail 2006.

Ka siis kui Teil on Merit Palk juba olemas,
saate kampaanias osaleda, ostes meie teisi kampaaniatooteid:

 
     

   
Merit.ee Merit Palga tooteleht Kliki Kliki Vaadake teisi Meriti tooteid Telli litsents Lae alla tasuta prooviversioon Domina Travel Canon PowerShot A610 Merit Aktiva Microsoft Navision