Kas teate, et
Merit Palk kahele töötajale
on nüüd tasuta?

Kui Teil on vaja palka arvestada ühele
või kahele töötajale, siis nüüd saate seda
teha täiesti tasuta.

Kui firmasse tuleb esimene töötaja, on vaja talle palka maksta.

Arvestuse võib teha käsitsi, aga kas on mõtet oma aega raisata maksusüsteemi uurimisele, kui palgaprogrammis on kogu vajalik tarkus juba olemas ja pealegi täiesti tasuta.

Interneti palgakalkulaatorid pole parim lahendus, sest palkade ajalugu ei teki ja seetõttu on puhkusetasu arvestus mõttetult keeruline. (Kalkulaatori ja Merit Palga võrdluse leiate siit.)

Tasuta kasutamise võimalus pole ainuke Merit Palga hea omadus. Ainult Merit Palgas uuenevad maksumäärad automaatselt, mistõttu arvestus on alati 100% õige, isegi kui ise olete mõne seadusepügala kahe silma vahele jätnud.

Kui arvestate palka ühele või kahele töötajale, siis tehke oma elu lihtsaks ja kasutage Merit Palka tasuta. Kui töötajaid tuleb juurde, saate üle minna suuremale paketile, kõik andmed jäävad loomulikult alles.

Kahe töötaja Merit Palgas on täpselt samad võimalused, mis suurema töötajate arvuga pakettides:

Tasuta Merit Palka ei ole vaja meie juures registreerida, lihtsalt tehke endale Merit Palga kasutajakonto ja alustage kohe täna!

Teen Merit Palga kasutaja

Lugege põhjalikumalt Merit Palga võimaluste kohta

Kui soovite saada infot meie kampaaniate kohta, kus loosime välja väärtuslikke auhindu ja teeme oma tarkvarale soodustusi, siis palun sisestage oma e-mail alljärgnevale väljale. Soovi korral saate ennast alati nimekirjast eemaldada.

Tasuta klienditugi
tel. 776 9333
klienditugi@merit.ee

Klienditeenindus ja müük
tel. 617 7111
merit@merit.ee
merit.ee