Praktiline koolitus Palga pilveversiooniga alustajatele

4. märts 2020 14:00-17:00
Tallinn BCS Koolitus AS, Aia 7 (II korrus) Palun tähelepanu: varuge aega kohaletulekuks. Majal puudub number 7. Sissepääs on klaasustest, trepp teisele korrusele. Orienteeruda saate vastasasuva hotelli ja kõrvalasuva restorani Lusikas järgi. Aia 7 asuv koolituskeskus on hästi ligipääsetav ühistranspordiga. Autoga tulijatel soovitame auto jätta meist 5-minutilise jalutustee kaugusel paiknevasse soodsaima hinnaga EuroPargi parklasse: Ahtri 3 parkla või Ahtri 2 parkla. Seejärel tulla vanalinna suunas üle Mere pst. ja läbi Kanuti aia Aia tänavale. Edukat päralejõudmist!
Vabu kohti: 5 Osalejate piirarv: 12

Spetsiaalne koolitus neile, kes alles alustavad Merit Palga kasutamist ja soovivad lähemalt tutvuda programmi võimalustega.

Teeme läbi kõik toimingud, mis on seotud palgaarvestusega (sh arvestame töötasu, teeme väljamaksed, lisame erinevaid töökatkestusi, koostame TSD ja palju muud). Arvutid on koolitusruumis olemas.

Saate koolitusel vastused kõikidele tekkivatele küsimustele.

Kui koolitusele pole enam vabu kohti, siis palun saatke järelepärimine meilile merit@merit.ee. Infot saab ka telefonil 617 7111
Palume oma mitteosalemisest võimalikult vara teada anda, saate anda võimaluse kellegi teisele.

Koolituse viib läbi Merit Tarkvara AS konsultant Jekaterina Legovitš
Koolituse hind sisaldab käibemaksu.

Hind 54 €