Merit Palk on lihtne ja usaldusväärne

Laadige programm oma arvutisse ja proovige! Palkade arvestamine Merit Palgaga on uskumatult lihtne. Vajadusel aitavad Teid meie kogenud konsultandid (tel 776 9333) ja töö alustamise juhend.

Enda andmete sisestamine allolevatesse lahtritesse on vabatahtlik.

Lae alla

Kui vajutate nuppu “Laadi alla”, siis paigaldatakse Merit Palk teie arvutisse. Allalaaditud programmi saab saab tasuta kasutada kuni kahele töötajale palga arvestamiseks. Suurema töötajate arvu korral vajate litsentsivõtit. Võtme sisestamisega kaob kahe töötaja piirang. Kui vajate programmi allalaadimisel või kasutamisel abi, siis helistage julgesti meie tasuta konsultatsioonitelefonile 776 9333 või saatke kiri klienditugi@merit.ee.

Soovime teile pakkuda parima kvaliteediga võimalusterohket ja lihtsalt kasutatavat palgaprogrammi. Kõik ettepanekud programmi paremaks muutmiseks on oodatud ülaltoodud klienditoe aadressil.

* Sisestades oma meiliaadressi nõustute sellega, et Merit Tarkvara võib Teile perioodiliselt saata sellele aadressile infot. Infot ei saadeta liiga tihti ning Teil on tulevikus võimalik info saamisest lihtsal viisil loobuda. Garanteerime, et aadressi hoitakse turvaliselt ja see ei satu kolmandate osapoolte kätte.
Kui Te ei soovi meilt mingit infot saada, siis jätke oma e-posti aadress sisestamata.