Merit Aktiva

Siit saate alla laadida Aktiva arvutisse paigaldatava Windows-versiooni. Kui soovite selle asemel proovida Aktiva pilveversiooni, saate kasutajakonto teha siit.

Andmete sisestamine on vabatahtlik.

Lae alla

Kui vajutate nuppu “Laadi alla”, siis paigaldatakse Merit Aktiva Teie arvutisse. Allalaaditud Aktiva muutub litsentsivõtme sisestamisega täisfunktsionaalseks tööversiooniks, ilma võtit sisestamata aga töötab prooviversioonina. Prooviversiooni võite kasutada kui tahes pika aja vältel.

Kui vajate programmi allalaadimisel või kasutamisel abi, siis helistage julgesti meie tasuta konsultatsioonitelefonile 776 9333 või saatke kiri klienditugi@merit.ee.

Soovime teile pakkuda parima kvaliteediga võimalusterohket ja lihtsalt kasutatavat raamatupidamisprogrammi. Kõik ettepanekud programmi paremaks muutmiseks on oodatud ülaltoodud klienditoe aadressil.

* Sisestades oma meiliaadressi nõustute sellega, et Merit Tarkvara võib Teile perioodiliselt saata sellele aadressile infot. Infot ei saadeta liiga tihti ning Teil on tulevikus võimalik info saamisest lihtsal viisil loobuda. Kui Te ei soovi meilt mingit infot saada, siis jätke oma meiliaadress sisestamata. Garanteerime, et hoiame Teie aadressi turvaliselt ja ei jaga seda kolmandate osapooltega.