Me aitame Teie firma raamatupidamise korras hoida

Kõike pole mõtet ise teha. See raiskaks aega, mida ettevõtjal on nii väga vaja oma äri arendamiseks ja raha teenimiseks. Õnneks on meie firmas raamatupidamise professionaalid, kes Teie eest töö ära teevad. Nii on raamatupidamine korras ja aruanded alati õigel ajal esitatud.

Uus pilveteenus on mugav ja soodne

Teate küll, kuidas vanasti raamatupidamist tehti. Tassiti pabereid raamatupidaja juurde ja tagasi ning infot oma firma seisu kohta saadi heal juhul üks kord kuus.

Õnneks on need ajad nüüd möödas. Tänu pilvetehnoloogiale saate kogu aeg kätt oma firma pulsil hoida. Pole vist vaja kellelegi tõestada, et õige info õigel ajal aitab teha paremaid otsuseid ja kiiremini oma äriga edasi liikuda.

Kuna andmed asuvad pilveserveris ja Merit Aktiva kaudu on Teil sinna täielik juurdepääs igal pool ja igal ajal, kasvõi mobiililt, siis saate soovi korral ise arved ning muud lihtsamad asjad ära teha. Kuid muidugi võite ka kogu töö meile jätta.

Meie teenusel on olulisi eeliseid:

  • Meie raamatupidajad on suurepärased professionaalid, sest töötavad lisaks raamatupidamise tegemisele ka meie tarkvara klienditoes, kus puutuvad kokku tuhandete erinevate olukordadega ning oskavad neile lahendusi leida.
  • Teeme teenust moodsal viisil paberivabalt, kogu infovahetus käib elektroonsete dokumentidega.
  • Oleme väga paindlikud teenuse sisu ja mahu kokku leppimisel. Soovite ise sisestada müügiarveid? Aga palun, hea meelega jätame selle Teile (ja sageli see ongi mõistlik). Tahate ka panga ise teha? Muidugi on see võimalik.
  • Iseenesestki mõista on Teil täielik juurdepääs oma andmetele ning firma seis on reaalajas nähtav.

Loomulikult tagame meie, et Teie raamatupidamine on korras ja mingeid probleeme ei tule.

Helistage meile 617 7111 ja küsige pakkumine! Räägime läbi, mida soovite ise teha ja millised tööd tahate meie raamatupidajatele jätta.

Kontroll jääb alati Teile

Kui tulevikus otsustate ise kogu töö ära teha (sest Aktiva on nii lihtne ja automatiseeritud) või valite mõne teise teenusepakkuja, siis saate seda Aktivas teha paari hiireklikiga. Teie olete Merit Aktiva peakasutaja, oma andmete täieõiguslik omanik ja jagate ise õigusi, kes milliseid tegevusi võib teha.

Mida Te meie teenust kasutades saate?

  • Kindlustunde, et Teie firma raamatupidamine on alati täiesti korras.
  • Vabaduse keskenduda oma ärile, mitte raamatupidamisele.
  • Konsultatsiooni ja abi professionaalsetelt raamatupidajatelt.

Kui palju see maksab?

Teeme teenust tunnihinna alusel vastavalt tööle kulunud ajale.

Kasutame kaht tunnihinda:

  • Raamatupidamisteenus püsilepinguga maksab 35 eurot tund.
  • Ühekordsed tööd maksavad 50 eurot tund.

Hindadele lisandub käibemaks.

Tehke oma elu lihtsaks ja kasutage meie raamatupidamisteenust!

Helistage 617 7111 või kirjutage merit@merit.ee ja andke oma soovidest teada või küsige lisa. Leiame koos just Teile sobiva lahenduse.