Me aitame Teie firma raamatupidamise korras hoida

Kõike pole mõtet ise teha. See raiskaks aega, mida on nii väga vaja oma äri arendamiseks. Õnneks on meie firmas raamatupidamise professionaalid, kes Teie eest töö ära teevad ja tagavad, et aruannete esitamise ja muu raamatupidamisega Teil mingeid muresid ei tule.

Uus pilveteenus on mugav ja soodne

Teate küll, kuidas vanasti raamatupidamist tehti. Tassiti pabereid raamatupidaja juurde ja tagasi ning infot oma firma seisu kohta saadi heal juhul üks kord kuus.

Õnneks on need ajad nüüd möödas. Tänu pilvetehnoloogiale saate kogu aeg kätt oma firma pulsil hoida. Pole vist vaja kellelegi tõestada, et õige info õigel ajal aitab teha paremaid otsuseid ja kiiremini oma äri edasi arendada.

Kuna andmed asuvad pilveserveris ja Merit Aktiva kaudu on Teil sinna täielik juurdepääs igal pool ja igal ajal, kasvõi mobiililt, siis saate soovi korral ise arved ning muud lihtsamad asjad ära teha.

Küllap olete nõus, et müügiarve kliendile saatmine on eriti mõnus! Las meie raamatupidajatele jäävad keerukamad tehingud ja andmete kontrollimine.

Loomulikult tagame meie, et Teie raamatupidamine on korras ja mingeid probleeme ei tule.

Helistage meile 617 7111 ja küsige pakkumine! Räägime läbi, mida soovite ise teha ja millised tööd tahate meie raamatupidajatele jätta.

Kontroll jääb alati Teile

Kui tulevikus otsustate ise kogu töö ära teha (sest Aktiva on nii lihtne ja automatiseeritud) või valite mõne teise teenusepakkuja, siis saate seda Aktivas teha paari hiireklikiga. Teie olete Merit Aktiva peakasutaja, oma andmete täieõiguslik omanik ja jagate ise õigusi, kes milliseid tegevusi võib teha.

Mida Te meie teenust kasutades saate?

  • Kindlustunde, et Teie firma raamatupidamine on alati täiesti korras.
  • Vabaduse keskenduda oma ärile, mitte raamatupidamisele.
  • Konsultatsiooni ja abi professionaalsetelt raamatupidajatelt.

Tehke oma elu lihtsaks ja kasutage meie raamatupidamisteenust!

Helistage 617 7111 või kirjutage merit@merit.ee ja andke oma soovidest teada või küsige lisa. Leiame koos just Teile sobiva lahenduse.