Meriti tarkvara hinnakiri

Merit Aktiva

Merit Aktivaga saate enda käsutusse täiskomplekti kaasaegseid töövahendeid raamatupidamiseks ja äri juhtimiseks: müük, ost, e-arved, pank, kassa, finants, põhivara, ladu, kulukohad ja projektid ning palju muud. Raamatupidamist saab teha piiramatule arvule firmadele ilma lisatasuta. Kõik uuendused on hinna sees.

 Kuumakse
Merit Aktiva 100 dokumendi pakett*tasuta
Merit Aktiva Premium39
Merit Aktiva Pro29
Merit Aktiva Standard19
Lisakasutaja müügi tegemise õigusegatasuta
Täisõigustega lisakasutaja10
Müügi- ja ostuarvete import XML failist (ühe firma litsents)10

Hinnad on käibemaksuta.

* Merit Aktiva 100 dokumendi paketis saab 6 kuu jooksul tasuta sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Tasuta paketis on kasutatav kogu Premium paketi funktsionaalsus. Tasuta versioonilt saab mahu kasvades üle minna piiranguteta täisversioonile. Üleminekul säilivad kõik sisestatud andmed.

Aktiva pilveversioon töötab  arvutite ja muude seadmetega, kus on operatsioonisüsteem Windows, Mac OS, iOS, Linux või Android. Soovitame kasutada brauserit Google Chrome.

Aktiva pakettide võimalusi saata võrrelda siin.

Merit Palk

Merit Palk on Eesti kõige professionaalsem palgaprogramm koos parima klienditoega. Palgaarvestust saab teha piiramatule arvule firmadele ilma lisatasuta. Programmi hind sõltub töötajate arvust, tasuda võib igakuiselt või terve aasta korraga. Kui teete arvestust mitmele firmale, siis on vaja pakett valida kõige suurema töötajate arvuga firma järgi. Funktsionaalsuse poolest on kõik paketid võrdsed, ainuke erinevus on töötajate arv.

 Maksimaalne
töötajate arv
ühes firmas
Kuumakse
Merit Palk 22tasuta
Merit Palk 556
Merit Palk 5 Pro58
Merit Palk 101010
Merit Palk 10 Pro1013
Merit Palk 303017
Merit Palk 30 Pro3022
Merit Palk 808033
Merit Palk 80 Pro8045
Merit Palk 15015085
Merit Palk 150 Pro150115
Merit Palk piiramatupiiramatu129
Merit Palk piiramatu Propiiramatu179
Standardpaketi lisakasutaja19
Pro paketi lisakasutaja25

Hinnad on käibemaksuta.

Merit Palga tasuta versioon

Merit Palka saab tasuta kasutada kuni kahele töötajale palga arvestamiseks. Kasutamise aeg ei ole piiratud. Kui lähete üle suurema töötajate arvuga paketile, siis jäävad kõik juba sisestatud andmed alles. „Merit Palk 2“ ei vaja meie juures registreerimist, lihtsalt tehke endale Meriti tarkvara kasutajakonto ja hakake palkasid arvestama. Nõu saate küsida meie klienditoelt.

Raha tagasi garantii

Merit Aktiva ja Merit Palga ostmine on täiesti riskivaba. Kui meie tarkvara Teile mistahes põhjusel ei sobi, siis maksame Teile 100% raha tagasi. Lihtsalt saatke meile 60 päeva jooksul esmaostu arve kuupäevast arvates meiliga avaldus ja me tagastame Teile raha täies ulatuses.

Merit Aktiva ja Merit Palga hinnatingimused

  • Väljastame teile arve üks kord kuus järgneva kuu eest ette.
  • Pärast makse laekumist avame automaatselt tarkvara kasutamise õigused.
  • Hinna sees on kõik litsentsi kehtivuse ajal välja tulevad uuendused, andmete hoidmine turvalises serveris ja tasuta klienditugi.
  • Programmi kasutamise võib ostja algatusel igal ajal lõpetada, informeerides meid sellest ette. Juba tasutud makseid ei tagastata.
    Erand: Kui soovite Merit Aktivast või Merit Palgast loobuda esmaostule järgneva 60 päeva jooksul, siis tagastame Teie avalduse alusel kogu Teie poolt tasutud summa.
  • Pärast litsentsi tähtaja lõppemist ei saa sisestada andmeid litsentsi lõppemise kuupäevast hilisemasse perioodi, kuid säilib programmi kasutamise õigus varasemate perioodide andmete töötlemiseks.
  • Merit Aktival on lisaks Eesti versioonile ka Soome ja Poola jaoks kohandatud versioonid. Kui soovite neid kasutada, siis iga riigi jaoks on vaja osta eraldi litsents. Teiste sõnadega, Eesti litsentsiga ei saa kasutada Merit Aktiva Soome ja Poola versiooni.