Merit Aktiva juhendid


Tasuta klienditugi

776 9333

Oleme avatud E-R 09.00 – 16.30

Kirjuta klienditoele

klienditugi@merit.ee

Oleme avatud E-R 09.00 – 16.30


Mida tähendab tasuta piiratud õigustega lisakasutaja?

Aktiva kõikides pakettides saab lisada piiramatul arvul lisakasutajaid, kelle eest ei ole vaja midagi maksta ja kes saavad teha mõningaid müügiga seotud tegevusi. Tänu tasuta lisakasutajatele saavad raamatupidajad anda müügiarvete tegemise ettevõtjale ning teha ise keerukama töö.

Piiratud õigustega lisakasutajatele on osaliselt avatud menüüs “Müük” olevad tegevused: müügiarved, kliendid, artiklid ja mõned müügiga seotud aruanded. Lisaks seadistuste menüüs mõned müügiga seotud seadistused. Tasuta lisakasutajad ei saa teha pakkumisi, tellimusi, ettemaksuarveid ega viiviste arvestust, samuti pole neil juurdepääsu perioodilistele arvetele.

Kui lisakasutajal on vaja lisaks eelnimetatule teha programmis ka muid töid, näiteks vaadata kasumiaruannet ja bilanssi või teha ostuarveid, siis vajate Aktiva Pro või Premium paketti, millele saate juurde osta piiramatul arvul täisõigustega lisakasutajaid. Täisõigustega kasutajatele saab peakasutaja anda sobivad õigused ning piirata juurdepääsu neile tegevustele ja andmetele, mida lisakasutajal pole vaja.