<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=694858474307207&ev=PageView&noscript=1" />

Kui raamatupidamine on kiire ja lihtne, on teil rohkem aega oma ettevõtte arendamiseks

Nagu paljud teisedki head lood, algab ka see lugu noorpaariga

Merit Tarkvara asutati 1991. aasta novembris, kui noorpaar – Kaja Kert ja Andres Kert – hakkasid arendama raamatupidamise ja laohalduse tarkvara. Kaja töötas põllutöömasinate firmas ja vajas töö kiirendamiseks tööriista. Nii otsustasid nad selle tööriista ise välja töötada. Tol ajal polnud neil aimugi, kui edukaks see saab. Nüüd, 28 aastat hiljem, on Merit Aktiva Eesti populaarseim raamatupidamisprogramm ning selle populaarsus kasvab nii Soomes kui Poolas. Rahulolevaid kasutajaid on juba üle 29 000. Eesmärk on jäänud samaks – tarkvara peab olema lihtne kasutada ja sellega peab olema võimalik oma kasutajate aega kokku hoida.

Meie edu võti – pühendunud tiim

Me usume, et Merit Tarkvara pole edukaks saanud juhuslikult. Meie tarkvarafirmale on edu toonud pühendunud meeskond. Meil on väike, aga tragi tiim ca 30 inimesega. Meie töötajad pole lihtsalt töötajad, vaid Meriti toodete fännid. Igapäevaselt anname kõik endast parima, et viia Meritit lähemale eesmärkidele – kasvule, automatiseerimisele ja kasutajamugavusele.

Meriti panus ühiskonda

Usume, et andmise rõõm on suurem saamise rõõmust.

Peale äri arendamise on igal firmal ka sotsiaalne roll, millesse me suhtume täie vastutustundega. Ühiskonnas on palju inimesi, kes vajavad abi. Me arvame, et edukad firmad peavad abivajajaid aitama.

Meie firma on edukas ja me oleme valmis jagama oma abi neile, kes seda kõige enam vajavad. Meie fookus abi jagamisel on suunatud lastele ja puuetega inimestele.

Heategevus

 • Igakuise rahalise annetusega toetame SOS Lasteküla Eesti Ühingut.
 • Alates 2005. aastast saavad Eesti Puuetega Inimeste Koja allorganisatsioonid tasuta kasutada raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ja palgaprogrammi Merit Palk. Igal aastal saavad EPI Koja allorganisatsioonide raamatupidajad enda kasutusse Merit Aktiva ja Merit Palga uusimad versioonid. Meie tarkvara on leidnud allorganisatsioonides laialdast kasutamist.
 • 2010. aasta jaanuarist saavad Eesti Naiste Varjupaikade Liidu allorganisatsioonid tasuta kasutada raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva ja palgaprogrammi Merit Palk.
 • MTÜ Maarjakodu kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta.
 • MTÜ Pärnu Diakooniakeskus kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta.
 • Sihtasutus Maarjaküla kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Palka tasuta.
 • Sihtasutus Lapsepuue kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta. SA
 • MTÜ AIESEC kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta.
 • MTÜ Eliise Puhkusepesa kasutab raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva tasuta.

Toetame haridust

Hea haridus teeb inimesed õnnelikumaks ja tervemaks, haritud inimesed viivad Eesti majandust kiiremini edasi ning kasvatavad kõikide heaolu. Seetõttu anname oma panuse hariduse edendamisse.

 • Õppeasutustele anname Merit Aktiva ja Merit Palga litsentsid õppetöös kasutamiseks tasuta. Rohkem kui 10 kõrg- ja kutsehariduskooli juba õpetab meie tarkvara ning see arv kasvab iga aastaga.
 • Kui olete õpetaja-õppejõud, kasutate õpetamiseks meie tarkvara ja Teil on oma firma (näiteks raamatupidamisbüroo), siis anname Teie firmale Merit Aktiva ja Merit Palga litsentsid tasuta.
 • Tudengid saavad tasuta kasutada Merit Aktiva ja Merit Palga täisversioone. Seda võimalust on seni kasutanud rohkem kui 500 tudengit paljudest kõrgkoolidest.

Usaldusväärne ja populaarne tarkvara

Merit Aktivaga tehakse rohkem kui 57 000 firma raamatupidamist igal kuul Eestis, Soomes ja Poolas. Merit Palgaga arvestatakse aktiivselt palka rohkem kui 17 000-s firmas rohkem kui 100 000-le töötajale.

Aktiivseid kasutajaid septembris

29 470

Meriti kogemus

28 aastat