Kui raamatupidamine on kiire ja lihtne, on teil rohkem aega oma ettevõtte arendamiseks

Nagu paljud teisedki head lood, algab ka see lugu noorpaariga

Merit Tarkvara asutati 1991. aasta novembris, kui noorpaar – Kaja Kert ja Andres Kert – hakkasid arendama raamatupidamise ja laohalduse tarkvara. Kaja töötas põllutöömasinate firmas ja vajas töö kiirendamiseks tööriista. Nii otsustasid nad selle tööriista ise välja töötada. Tol ajal polnud neil aimugi, kui edukaks see saab. Nüüd, 33 aastat hiljem, on Merit Aktiva Eesti populaarseim raamatupidamisprogramm ja Merit Palk Eesti populaarseim palgaprogramm. Rahulolevaid kasutajaid on Meritil juba üle 42 000. Eesmärk on jäänud samaks – tarkvara peab olema lihtne kasutada ja sellega peab olema võimalik oma kasutajate aega kokku hoida.

Meie edu võti – pühendunud tiim

Me usume, et Merit Tarkvara pole edukaks saanud juhuslikult. Meie tarkvarafirmale on edu toonud pühendunud meeskond. Meil on väike, aga tragi tiim ca 30 inimesega. Meie töötajad pole lihtsalt töötajad, vaid Meriti toodete fännid. Igapäevaselt anname kõik endast parima, et viia Meritit lähemale eesmärkidele – kasvule, automatiseerimisele ja kasutajamugavusele.

Meriti panus ühiskonda

Usume, et andmise rõõm on suurem saamise rõõmust.

Peale äri arendamise on igal firmal ka sotsiaalne roll, millesse me suhtume täie vastutustundega. Ühiskonnas on palju inimesi, kes vajavad abi. Me arvame, et edukad firmad peavad abivajajaid aitama.

Meie firma on edukas ja me oleme valmis jagama oma abi neile, kes seda kõige enam vajavad. Meie fookus abi jagamisel on suunatud lastele ja puuetega inimestele.

Heategevus

Toetame haridust

Hea haridus teeb inimesed õnnelikumaks ja tervemaks, haritud inimesed viivad Eesti majandust kiiremini edasi ning kasvatavad kõikide heaolu. Seetõttu anname oma panuse hariduse edendamisse.

  • Õppeasutustele anname Merit Aktiva ja Merit Palga litsentsid õppetöös kasutamiseks tasuta. Rohkem kui 10 kõrg- ja kutsehariduskooli juba õpetab meie tarkvara ning see arv kasvab iga aastaga.
  • Kui olete õpetaja-õppejõud, kasutate õpetamiseks meie tarkvara ja Teil on oma firma (näiteks raamatupidamisbüroo), siis anname Teie firmale Merit Aktiva ja Merit Palga litsentsid tasuta.
  • Tudengid saavad tasuta kasutada Merit Aktiva ja Merit Palga täisversioone. Seda võimalust on seni kasutanud rohkem kui 500 tudengit paljudest kõrgkoolidest.

Populaarne ja usaldusväärne tarkvara

Merit Aktivaga tehakse rohkem kui 83 000 firma raamatupidamist igal kuul Eestis ja Poolas. Merit Palgaga arvestatakse aktiivselt palka rohkem kui 25 000-s firmas rohkem kui 133 000-le töötajale.

Aktiivseid kasutajaid aprillis

43 269

Meriti kogemus

33 aastat