Merit Aktiva juhendid


Tasuta klienditugi

776 9333

Oleme avatud

E-N 10.00 – 16.30

R 10.00 – 15.00

Kirjuta klienditoele

klienditugi@merit.ee

Oleme avatud

E-N 10.00 – 16.30

R 10.00 – 15.00


Te reklaamite Aktivat nii raamatupidajatele kui ettevõtjatele. Kumbale ta paremini sobib?

Merit Aktiva sobib suurepäraselt nii ettevõtjale kui raamatupidajale. Pilvetehnoloogia annab võimaluse ettevõtjal ja raamatupidajal koos töötada, nii et ettevõtja teeb ära müügiarved ja muud lihtsamad tehingud ning raamatupidaja kontrollib ja teeb keerukamaid tehinguid.

Ettevõtja ja raamatupidaja koostöö on uus trend. Järjest rohkem ettevõtjaid teeb ise osa raamatupidamise tööst, küsib vajadusel proffide käest nõu ja jagab nendega töid. Aktiva kui pilvetehnoloogiat kasutav ja väga lihtsalt õpitav ning kasutatav programm aitab sellele trendile kindlalt kaasa. Ettevõtjate osakaal Aktiva kasutajate hulgas on ajaga kasvanud, praegu on see Eestis umbes 35% ja Soomes üle 60%.

Muidugi ei kao raamatupidajate töö kusagile, pigem vastupidi, raamatupidajate tööd väärtustatakse järjest rohkem. Kui ettevõtja teeb ise osaliselt ära dokumentide sisestamise töö, siis saavad raamatupidajatest järjest kõrgemalt hinnatud spetsialistid, oma ala tõelised professionaalid.

Selge on ka see, et mitte kunagi ei soovi kõik ettevõtjad ise oma raamatupidamist teha ja seega jääb alati ruumi tavapärasele raamatupidaja tööle, kaasa arvatud raamatupidamisteenus.

Me hoiame programmi arengut tasakaalus, lisades funktsioone nii ettevõtja kui ka raamatupidaja töö lihtsustamiseks.