IsicMerit Aktiva ja Merit Palga tudengilitsentsi on praeguseks tellinud endale rohkem kui 500 tudengit ja õpilast paljudest kõrgkoolidest ja kutseõppeasutustest. Kui olete huvitatud kooli kõrvalt raamatupidamise tegemisest ja sellega lisaraha teenimisest, soovite enda firma raamatupidamist ja palgaarvestust teha, õppeülesandeid lahendada või niisama meie tarkvaraga tutvuda, siis palun lugege kõigepealt läbi allpool olevad tudengilitsentsi tingimused. Kui tingimused Teile sobivad, siis tellige endale Merit Aktiva ja Merit Palga tudengilitsents.

Litsentsi tellimiseks saatke meil aadressile andres@merit.ee (Andres Kert).

Kirja pange järgmised andmed:

 • Nimi
 • Meiliaadress (Aktiva ja Palga pilveversioonide kasutajanimi)
 • Kehtiva ISIC Student või ISIC Scholar kaardi number
  (1) Mõnel pangal on pangakaart ja ISIC kaart ühendatud. Palun ärge saatke meile pangakaardi numbrit, selle järgi ei saa me litsentsi väljastada. Kui Teil on selline ühendatud kaart, siis leiate oma kaardilt teise numbri kujul S372 NNN NNN NNN X või H372 NNN NNN NNN X. See number on vaja meile saata.
  (2) Kui kasutate tudengilitsentsi tellimiseks ISIC Scholar kaarti, siis palun saatke oma isikukood või koopia ISIC Scholar kaardist pildina. Litsentsi taotlemiseks peate olema vähemalt 16-aastane.
 • Kõrgkooli või kutseõppeasutuse nimi
 • Eriala / teaduskond / kursus
 • Millist programmi soovite: Merit Aktiva, Merit Palk või mõlemad.
  Merit Aktiva ja Merit Palga tudengilitsentse väljastame ainult pilveversioonidele. Palun tehke endale enne litsentsi tellimist valmis Aktiva ja Palga kasutajakonto ning saatke meile meiliaadressina selle konto kasutajanimi. Ühe ja sama kasutajanime ja parooliga saab kasutada nii Aktivat kui Palka. Merit Palga tudengilitsents on kuni 30 töötaja palgaarvestuse tegemiseks. Firmade arv Merit Aktivas ja Merit Palgas ei ole piiratud.

Tudengilitsentsi tingimused

 • Tudengilitsentse väljastame Merit Aktiva standardpaketile ja Merit Palga kuni 30 töötaja paketile, mõlemal programmil ainult pilveversioonile.
 • Merit Aktivat ja Merit Palka võib kasutada ainult see isik, kelle nimele on tudengilitsents väljastatud. Erandiks on Aktiva tasuta piiratud õigustega lisakasutajad, kelleks võib olla kes tahes litsentsi omaniku poolt kutsutud isik.
 • Litsentsi omanikul on litsentsi tellimise ajal kehtiv ISIC Student või ISIC Scholar kaart.
 • Litsentsi omanik on vähemalt 16-aastane.
 • Tudengilitsents kehtib ühe aasta litsentsi väljastamise kuupäevast. Tudengilitsentsi kehtivust ei saa tasuta pikendada ega samale isikule litsentsi korduvalt tellida.
 • Pärast tudengilitsentsi kehtivuse lõppu võib kasutaja oma valikul üle minna tasulisele litsentsile, kasutada edasi tasuta piiratud mahuga pakette või loobuda Merit Aktiva ja Merit Palga kasutamisest.
 • Tudengilitsents on piiratud ühe kasutajaga ja talle ei saa juurde osta lisakasutajaid. Aktivale on lubatud lisada piiramatus koguses tasuta piiratud õigustega lisakasutajaid.
 • Litsentsi kehtivuse perioodil on tudengilitsentsi omanikul õigus saada tasuta versiooniuuendusi ja kasutada kliendituge teistega võrdsetel tingimustel.

Kui saadate meile vajalikud andmed ja tudengilitsentsi tingimused Teile sobivad, siis pärast kaardi numbri kontrolli väljastame Teile Merit Aktiva ja/või Merit Palga tudengilitsentsi. Tavaliselt kulub andmete saatmisest võtme saamiseni 1-3 päeva.

Olete oodatud Aktivat ja Palka kasutama!

Tehke endale Aktiva ja Palga pilveversiooni kasutajakonto

 

Tasuta klienditugi
tel. 776 9333
klienditugi@merit.ee
Klienditeenindus ja müük
tel. 617 7111
merit@merit.ee
www.merit.ee