Merit Aktiva

Vaadake, mida Merit Aktiva kasutajad tarkvara ja klienditoe kohta ütlevad. Suurem osa arvamustest on meile laekunud iga-aastase Aktiva kasutajate küsitluse käigus.

Kasutajate hinnangud Merit Aktivale

Järjepidevalt vaimustun ikka uuesti ja uuesti kas siis teie toodetest või äärmiselt kliendikesksest klienditoest.

Sel nädalal võtsin kasutusele Aktiva pilveversiooni ja taas niipalju rõõmu! Kui palju lihtsamaks ja mugavamaks ja loogilisemaks taas kasutajaliidest tehtud ja võimalusi lisatud - näiteks automaatne hankija või kliendi andmete sisestus nime järgi või ostuarve juures kohe pangamakse sisestus jm.

Ma arvan, et teie organisatsiooni puhul on missioon ja väärtused sisulised ja tähendusrikkad ning tõesti tunnetatavad, mitte lihtsalt avaliku kuvandi loomiseks kellegi poolt kokku seatud ilusad sõnad.

Asko Uri
KehaMeeleKool / Kasulik Koolitus
koolitusjuht
Mulle väga meeldib Merit, eriti seetõttu, et ta on loogiline ja lihtne, s.t. geniaalne.

Ma praegu võtan üle ühte firmat, mille programm ei kannata absoluutselt mingit kriitikat, aastaaruanne tuleb käsitsi teha jne. Selle kõige juures mõtlen oma Meriti peale heldimusega.

Ene-Eeva Karu
Liiliana OÜ
liiliana.ee
Kõikide uuenduste - on see siis programmi uuendamine või seadusest tulenevad uuendused - kohta on kiirelt info olemas, et tuleb uuendus ja millal see toimub.
Programm sisaldab kõike, mis on ettevõtte raamatupidamise jaoks vajalik. Seda on suhteliselt lihtne kasutada, klienditugi on hea ja kättesaadav.
Väiksemale ettevõttele väga sobilik programm. Kõik vajalik on olemas, ja hind on suhteliselt soodne.
Meie oleme väga rahul Merit Aktiva kasutamisega. Väga vastutulelikud ning meeldiva suhtlemisega töötajad.
Väga lihtne kasutada, palju võimalusi ja iga aasta tuleb palju kasulikke muudatusi, mis teevad programmi kasutamise mugavamaks.
Olen tutvunud ka teiste raamatupidamis-programmidega, kuid Merit Aktiva tundub kõige kasutajasõbralikum. Samuti olen rahul Merit Aktiva klienditoega.
Minu jaoks on Merit Aktivaga töötamine lihtsam kui näiteks StandardHansaga.
Väiksematele ettevõtetele sobib see hästi kasutamiseks. On täiesti võimalik ise selgeks õppida. Teie poolt on hea tugi ja hind mõistlik.