Kõik uudised
05.01.2021

8 kõige tähtsamat Merit Palga uuendust aastal 2020

Aasta algus on parim aeg kokkuvõtete tegemiseks. Merit Palk tuli möödunud aastal välja 6 uue versiooniga. Panime kokku 8 kõige tähtsamat uuendust, mis kõigi Merit Palga kasutajate elu on teinud oluliselt mugavamaks.

 1. Vähenenud töövõimega isiku puhkusekohustuse arvestus
  Detailsel puhkusekohustuse aruandel, kui töötaja on vähenenud töövõimega isik sai 2020. aastal valmis uus ülesehitus ning sellega seoses tegi Merit Palga arendustiim möödunud aastal väga palju väikseid ja detailseid töid.
 2. Venekeelne kasutajaliides
  Suurepärane uuendus venekeelsele elanikkonnale. Meie jaoks on oluline, et ka nemad saaksid programmi kasutada oma emakeeles.
 3. Võimalus lisada manuseid nn lohistamise teel
  Ei mingit dokumentide salvestamist enam! Nüüd saate dokumente lohistada otse oma meilirakendusest, näiteks Gmail-ist või Outlookist.
 4. Võimalus importida põhitasu palgakokkuleppeid ja dimensioone ning pärida isikuandmeid ja lepingute infot API teel
  Meie jaoks on oluline, et programmi kasutades oleks käsitööd võimalikult vähe. Importimised ja pärimised API teel on saadaval Merit Palga Pro-paketis.
 5. Võimalus suhelda Meriti klienditoega läbi vestluse akna (Chat).
  Suurepärane võimalus neile, kellel on kiire küsimus, ent pole võimalik parasjagu klienditukke helistada. Chat võimaldab suhelda Meriti klienditoega kiirelt ja vahetult.
 6. “Soovita sõbrale” kampaania programmi sees
  Kui soovitate sõbrale Merit Aktivat või Merit Palka, saate kingituseks 30 € Partner e-kinkekaarti! Sõbra e-maili saate sisestada programmis Kasutajaprofiil-> “Soovita sõbrale”
 7. Uued aruanded – ettevõtete arvu aruanne, mis annab kiire ülevaate programmi sisseloginud kasutaja poolt loodud ettevõtetele, kus see kasutaja on peakasutaja ning keskmiste tasude aruanne, mis näitab vastava ajavahemiku brutosummasid ning töö- ja kalendripäevasid ning nende alusel leitud keskmist tööpäevatasu, tunnitasu, kuutasu ja kalendripäevatasu.
 8. Seadusemuudatustest tulenevad uuendused – isapuhkuse korra muudatus, kogumispensioni maksete peatamise võimalusest tulenevad ajutised muudatused, haiguspäevade hüvitamise ajutine muudatus. Merit Palgas uuenevad maksumäärad automaatselt, seega võite olla kindel, et teie maksuarvestus on alati 100% õige. 

Kui teil ei ole veel Meriti palgaprogrammi, saate selle tellida siit.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.