Kõik uudised
08.02.2017

Merit Aktiva uus pilveversioon 8. veebruaril 2017

Tähtsamad täiendused uues versioonis

 1. Oluliselt on täiendatud API funktsioone. API täiendamine jätkub kiires tempos ning juurde tuleb järjest uusi võimalusi. Kõik on oodatud oma muid tarkvarasid (näiteks veebipoed, kassasüsteemid, analüüsitarkvarad, kliendhalduse tarkvarad jne) Merit Aktivaga liidestama.
  Aktiva API dokumentatsioon: http://www.merit.ee/juhend/muud/Merit_Aktiva_API_specification.pdf
 2. Müügiarve lisamisel ja muutmisel saab otse arvel avada kliendi kaarti, kui vajutada kliendi nime kohal linki KLIENT (klient peab olema eelnevalt valitud). Seda saab kasutada näiteks märkuste vaatamiseks ja lisamiseks, kliendi arvete ja tasumiste vaatamiseks, aadressi või kontaktandmete täiendamiseks. Ostuarvete lisamisel ja muutmisel saab samamoodi avada tarnija kaarti näiteks pangakonto andmete või püsiva viitenumbri lisamiseks.
 3. Müügi menüüsse on lisatud uus „Müügianalüüsi aruanne“. Aruannet on võimalik koostada müügiarvete põhjal võrreldavate perioodide kohta. Perioodide kiirvalikus on kasumiaruandega samad valikud. Aruannet saab koostada artiklite, artikli gruppide, klientide ja kasutajate lõikes. Koostada saab nii koguselist kui ka müügisummadega aruannet.

 

Muud täiendused

 1. Mitmetes kohtades on suurendatud programmi töökiirust ja -mugavust. Näiteks nüüd avab topeltklikk menüü nimetusel menüü esimese valiku.
 2. Täiendatud on lahendust ettevõtete jaoks, kes saadavad e-arveid panka läbi Omniva. Sellisel juhul tuleb ettevõtte andmete seadistuses menüüs „Arvete vastuvõtmise seadistus“ valida pank, kes osutab operaatori teenust ja sisestada lepingu number.
 3. Arvete kopeerimisel põhivaluutast erinevas valuutas ei kopeerita enam arvel olevat kurssi, vaid leitakse automaatselt uus kurss uue arve kuupäeva seisuga.
 4. Pearaamatu kande kirjeldusse saab nüüd sisestada kuni 250 sümbolit; kuluaruande ja ostuarve ridade kirjeldusse saab sisestada kuni 150 sümbolit.
 5. Mac-arvutites Safari brauseriga saab salvestada KMD INF xml-faili maksuametisse importimiseks.
 6. Nüüd on blokeeritud sama kasutaja poolt erinevate firmade samaaegne avamine brauseri töölehtedel ja erinevates brauserites, sest programmi sellisel viisil kasutamine põhjustas tõrkeid.

 

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.