Kõik uudised
02.09.2020

Merit Aktiva versiooniuuendused, 01.09 ja 02.09.2020! Ettevõtete arvu aruanne!

Kõik on uus septembrikuus. Teeme teile lühikokkuvõtte septembri esimeste päevade uuendustest: andmete säilitamine on nüüd eriti lihtne, UUS ARUANNE! Ettevõtete arvu aruanne, API on parem kui varem

Versiooniuuendus, 02.09.2020

Lisatud järgmised täiendused ja parandused:

  • Lisatud on võimalus eelmiste perioodide algdokumentide ja põhiliste aruannete säilitamiseks nn arhiveerimiseks väljaspool Aktivat. Seda saab teha programmi menüüst: Finants > Arhiveerimine. Andmeid saab salvestada kokkupakitud faili (zip laiendiga) või saata e-postiga. Näiteks on see hea võimalus saata ettevõtte juhtkonnale eelmise kuu aruandlus.

Algdokumentideks on müügiarvete kohta koostatud PDF-d, ostuarvetele lisatud manused; aruannete valikus on pearaamat, päevaraamat, bilanss, kasumiaruanne.

Versiooniuuendus, 1.09.2020

Lisatud järgmised täiendused ja parandused:

  • Lisatud on aruanne: Seadistused > Ettevõtte andmed > Ettevõtete arvu aruanne. Sellest aruandest saab kasutaja vaadata ettevõtete nimekirja, kus ta on peakasutaja rollis.
  • Täiendatud on api funktsionaalsust: lisatud on apiga “Lao liikumiste” import: lao sissetulek, lao väljaminek, ladudevaheline liikumine. Api tehniline kirjeldus on kättesaadav lehelt https://api.merit.ee/

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.