Kõik uudised
05.07.2019

HP sülearvutite uued mudelid – endiselt soodsa hinnaga

HP on välja tulnud uute sülearvutitega, mis on eelmistest veel võimekamad, aga endiselt väga soodsa hinnaga.

Pakkumine kehtib 31. augustini 2019.

Mõistlik ühe arvuti kasutamise aeg on 4-5 aastat, pärast seda tasub osta uus arvuti. Ei ole mõtet oodata, kui vana arvuti lõplikult otsad annab, sest see võib juhtuda kõige kiiremal ja kriitilisemal hetkel. Me pole veel näinud, et keegi uue arvuti ostu kahetseks, sest igal juhul on uus vanast kiirem ja turvalisem. Kui teil just kõik dokumendid ja tarkvara veel pilves ei ole, siis on vaja need vanast arvutist uude ümber tõsta.  Meie IT spetsialistid aitavad teid selles hea meelega.

Kui leiate endale sobiva pakkumise, soovite lisa küsida või arvuti konfiguratsiooni endale sobivamaks kohendada, siis helistage meile 6177111 või kirjutage merit@merit.ee. Samast saate ka küsida abi tarkvara ja dokumentide uude arvutisse ümber tõstmiseks.

HP arvutid on tugevas alumiiniumist kestas, mis on kena moodsa disainiga ja peab vastu põrutustele. Loomulikult on mõlemal arvutil sisemine ID-kaardi lugeja, mis Eestis on täiesti vältimatu lisa.

Meie pakkumise esimene arvuti on HP Elitebook 840 G6

Võimas arvuti, mida ilusa disaini tõttu on hea oma kotist välja võtta ja millega töötamine on kiire ning mugav.

Sellele arvuti hind Meriti tarkvara kasutajatele on 1199 km-ga (999 km-ta).

Tehnilised andmed: protsessor Intel i5-8265U, operatiivmälu 8GB, kõvaketas 256GB NVMe SSD, 14” FHD matt ekraan, sisseehitutud andmeside 4G LTE, ID-kaardi lugeja, sõrmejälje lugeja, taustvalgustusega klaviatuur SWE, tarkvara Windows 10 Pro, garantii 3 aastat.


Teine arvuti on HP EliteBook 745 G5

Eelmisest see palju maha ei jää, aga on veel soodsama hinnaga.

 

Tehnilised andmed: protsessor AMD Ryzen 3 2300U, operatiivmälu 8GB, kõvaketas 256GB NVMe SSD, 14” FHD matt ekraan, ID-kaardi lugeja, sõrmejälje lugeja, taustvalgustusega SWE klaviatuur, tarkvara Windows 10 Pro, garantii 3 aastat.

Arvuti hind Meriti tarkvara kasutajatele on 839 km-ga (699 km-ta). NB! See on veel soodsam kui sama arvuti oli kuu aega tagasi.

Helistage meile 6177111 või kirjutage merit@merit.ee ja tellige endale kaasaegne sülearvuti!

Kui soovite kasutada meie abi uue arvuti seadistamisel ning tarkvara ja dokumentide uude arvutisse ümber tõstmiseks, siis palun andke sellest teada. Teenus on tasuline.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.