Kõik uudised
01.02.2024

Kas teadsid, et Merit Aktivast on võimalik võtta andmeid koolituskulude kohta INF 3 täitmiseks?

  • INF 3 andmed saab programmist kätte kui võtta kasutusele dimensioonid ning neid dimensioone kasutada väljastatud müügiarvetel.

Projektiks on lapsevanem. Projekti koodiks on lapsevanema isikukood ja nimeks lapsevanema nimi. Kulukohaks on laps. Kulukoha koodiks lapse isikukood ja nimeks lapse nimi.

  • Merit Aktiva premium paketis on võimalik lisada lisaks olemas olevatele kulukohtadele ja projektidele piiramatult dimensioone. Kui on kasutajal Premium pakett, siis soovitaks lisada dimensioonid Laps (kulukoht: Deebet= positiivne summa) ning Lapsevanem (projekt: Kreedit= positiivne summa). Dimensioonide juhendi leiate siit.

Dimensiooni “Lapsevanem” koodiks on lapsevanema isikukood ja nimeks lapsevanema nimi.
Dimensiooni “Laps” koodiks lapse isikukood ja nimeks lapse nimi.

  • INF 3 jaoks saab andmed aruandest “Dimensiooni aruanne teise dimensiooni lõikes (esimeseks dimensiooniks Projekt või “Lapsevanem”, teine dimensioon Kulukoht või “Laps”.
  • Kui võtta see aruanne Excelisse, siis saab suurema osa INF 3 esitamise jaoks kätte. Aktivast võetud aruanne tuleb muuta ja pisut täiendada vastavalt MTA INF 3 impordifaili kirjeldusele. Täiendatud exceli saab salvestada csv formaati ning importida MTAsse.

Meriti nipinurk

PS! 08.01-07.04.2024 kingime kõigile Merit Aktiva ja Merit Palga esmaostjatele tasuta veebikoolituse. Tutvu kampaaniaga.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.