Kõik uudised
02.11.2023

Kas teadsid, et tegelikult sa juba oled API kasutaja?

Näiteks kasutad sa API liidest, kui tellid mobiiltelefoni äpiga takso. Sinu taksoäpp suhtleb sinu pangaga makse teostamiseks just nimelt API liidese kaudu. API on seega ühendus sinu äpi ja panga vahel.

Pane API enda kasuks tööle!

  • Merit Aktiva API on kõigile avatud ja täiesti tasuta (alates Pro paketist). API kaudu on võimalik erinevaid programme Aktivaga ühildada. API liidestus aitab sul andmeid vahetada ilma faile alla/üles laadimata. Andmed liiguvad ühest süsteemist teisse otse ja automaatselt.
  • Näiteks on API kaudu võimalik saata Aktivasse ostu- ja müügiarveid teistest tarkvaradest (näiteks e-poest, kassasüsteemidest või laohaldus tarkvaradest jne). Lisaks andmete saatmisele Aktivasse on võimalik raamatupidamiseandmeid pärida Merit Aktivast erinevatesse ärianalüütika ja eelarvestamise tarkvaradesse. API võimalused on väga laialdased.
  • API liidestuste eesmärk on automatiseerida igapäevased protsessid ning vähendada finants- ja juhtimisprotsessidele kuluvat aega ja raha.
  • Meie kodulehel on olemas partnerite nimekiri, kes saavad Sulle abiks olla liidese loomisel. Partnerite nimekirja leiad siit.
  • API tehniline kirjeldus on leitav siit.

Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.