Merit Aktiva juhendid


Tasuta klienditugi

776 9333

Oleme avatud

E-N 10.00 – 16.30

R 10.00 – 15.00

Kirjuta klienditoele

klienditugi@merit.ee

Oleme avatud

E-N 10.00 – 16.30

R 10.00 – 15.00


Milline on kasutajate süsteem Merit Aktivas?

Aktivas on kolme liiki kasutajaid.

  1. Peakasutaja on täisõigustega ja saab teha kõiki tegevusi, sealhulgas kutsuda firmasse tasuta ja tasulisi lisakasutajaid ning jagada neile õigusi. Igas firmas on üks peakasutaja.
  2. Täisõigustega (tasulised) lisakasutajad saavad teha kõiki tegevusi, mis on neile peakasutaja poolt lubatud, välja arvatud uute kasutajate firmasse kutsumine.
  3. Tasuta piiratud õigustega kasutajad, keda võib igas firmas olla ükskõik kui palju ja kelle eest pole vaja midagi maksta. Tasuta lisakasutaja saab teha mitmeid tegevusi, mis on programmi menüüs Müük, näiteks müügiarvete väljastamine ja parandamine, klientide ja artiklite lisamine ja parandamine, lisaks mõned müügiga seotud seadistused ja mõned müügiaruanded. Piiratud õigustega lisakasutaja ei saa teha müügimenüüs olevaid pakkumisi, tellimusi, ettemaksuarveid ja viivisarveid ning tal pole juurdepääsu perioodilistele arvetele ja kõikidele müügiaruannetele.

Kõiki audentimist vajavaid aktiveerimisi saab teha juhatuse liige ka siis, kui ta on programmis piiratud õigustega kasutaja. Autentida saab ID-kaardi või mobiil-ID-ga.