Meile meeldib see, et väga paljud asjad saame Meritis ise ära teha ilma, et peaksime selleks raamatupidajale helistama.

Joonas Sernjuk

CostPocket OÜ, kaasasutaja
https://costpocket.com/

Millega tegeleb ettevõte, kus töötate?

Tegeleme tšekkide ja arvete digiteerimisega, pärast digiteerimist edastame dokumendi otse edasi raamatupidamisprogrammi (näiteks Merit Aktivasse).

Mille järgi valisite Merit Tarkvara programmi?

Kasutasime alguses ühte teist programmi, aga raamatupidaja keeldus tegema meie raamatupidamsit selle programmiga. Lisaks oli meil endal väga keeruline selle programmiga tööd teha. Nii saime aru, et peame ühel hetkel programmi vahetama ja pärast Meritiga kohtumist oli selge, et nende meestega võib äri teha küll. Oleme programmiga väga rahul ja ka raamatupidaja on õnnelik.

Mis on teie lemmikfunktsioon Meritis?

Üle API arvete Meritisse saatmine on väga mugav, kasutame seda nii müügiarvete saatmiseks kui ka ostuarvete saatmiseks. Lisaks on väga mugav on välja saata tasumata arvete teavitusi ja müügiaruanded on head.

Kuidas muudab Merit teie elu lihtsamaks?

Meile meeldib see, et väga paljud asjad saame Meritis ise ära teha ilma, et peaksime selleks raamatupidajale helistama. Programm on lihtsasti arusaadav, seega ma ei pea googeldama, kui soovin mõnda uut funktsionaalsust kasutada.

Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.