Audiitorist tuttav soovitas Meritit. Võtsin kohe kasutusele ja peale sisseelamisperioodi naudin seda, et kui algusest peale on programm maksimaalselt seadistatud toimib kõik iseenesest.

Sille Roots

Vabamu / Kistler-Ritso Eesti SA, raamatupidaja
vabamu.ee

Millega tegeleb ettevõte, kus töötate?

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu innustab kõiki mõtlema lähimineviku üle, tunnetama vabaduse haprust ning seisma vabaduse ja õigluse eest.

Mille järgi valisite Merit Tarkvara programmi?

Olles töötanud mitme suure raamatupidamisprogrammiga otsisin muuseumi jaoks lihtsat ja tänapäevast tarkvara, mis oleks soodne ja samas arenev meie tänases it keskonnas. Audiitorist tuttav soovitas Meritit. Võtsin kohe kasutusele ja peale sisseelamisperioodi naudin seda, et kui algusest peale on programm maksimaalselt seadistatud toimib kõik iseenesest.

Mis on teie lemmikfunktsioon Meritis?

See et pangakanded jooksevad ise ja õigesti. E-arvete saatmine ja vastuvõtmine on lihtne ja mugav. Kõik vajalik on omavahel seotud ja programm on alati “puhas”. See, et palgaprogrammis ei olegi vaja arvestust üle kontrollida, see on alati õige.

Kuidas muudab Merit teie elu lihtsamaks?

Taamal jooksev automaatika teeb palju igapäevast mõttetut tööd ise ära. Sisenevad e-arved ei anna võimalust arve sisestamisel eksida. Käibemaksu aruanne läheb ise EMTA-sse ja lõpetab ka kuu. Kinnitusring annab väga hea ülevaate ka juhtidele. Müügiarvete tegemise võimalus ka ilma kasutajatasu maksmata.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.