Merit Aktiva

Aktivat on lihtne õppida ja kasutada ning võimalusi on piisavalt ka nõudlikule professionaalile. Kui teete raamatupidamist mitmele firmale, siis tasub teada, et firmade arv ei ole Merit Aktivas piiratud. Tänu pilvetehnoloogiale saate väga lihtsalt töid jagada ja aega kokku hoida.

Kui vajate raamatupidamisprogrammi, mida oleks lihtne kasutada ja mis kataks kõik väikeste ja keskmiste ettevõtete vajadused, siis on Merit Aktiva õige valik. Hoiate kokku rohkem aega kui ühegi teise programmiga. Aktiva pilveversiooni saate kasutada ükskõik kus ja ükskõik millise seadmega, nii arvuti, tahvelarvuti kui mobiiliga.

Eriti hästi sobib Merit Aktiva mitmele firmale raamatupidamise tegemiseks, sest firmade arv ei ole piiratud ning on soodne. Alates 01.09.2020 1-2 firmat tasuta, iga täiendava firma tasu vaid 1 €+km/kuus. Aktivaga tehtud raamatupidamine vastab alati seadustele ja heale raamatupidamistavale.

Merit Aktiva on kõige populaarsem raamatupidamisprogramm Eestis, mida kasutatakse rohkem kui 49 000-s firmas. Lisaks tasuta klienditugi, kust saate abi nii programmi kasutamise kui ka raamatupidamise sisulistes küsimustes. Raske on leida midagi samaväärset.

Aktiva pilveversioonis on palju uusi võimalusi, mis aitavad raamatupidamises palju aega kokku hoida. Näiteks otseühendused pankadega ja e-arvete saatmine ning vastuvõtmine.

Merit Aktivat arendame Eestis, kuid lisaks Eestile on meil spetsiaalsed kohandatud Aktiva versioonid Soome ja Poola jaoks. Seega kui Teil on vaja teha raamatupidamist Soome või Poola firmadele, siis sobib Aktiva ka nende riikide jaoks suurepäraselt. Iga riigi jaoks on vaja osta eraldi litsents.

 • Soome Aktiva kohta vaadake siit või külastage meie Soome veebilehte meritaktiva.fi
 • Poolas on Aktiva tuntud kaubamärgi 360 Księgowość all. Poola veebileht on 360ksiegowosc.pl

Mida Merit Aktiva kasutajad kõige rohkem hindavad

 • Lihtne õppida ja kasutada.
 • Firmade arv ei ole piiratud
 • Tasuta klienditugi telefoni ja meiliga.
 • Kõik uuendused on hinna sees, kunagi ei ole vaja midagi juurde maksta.
 • Tasuta lisakasutajad müügiarvete sisestamiseks.
 • Andmed on turvalises serveris kindlalt kaitstud. Turvalisus on võrdne internetipankadega.
 • Dokumendid on parandatavad.
 • Tööd alustada ja Aktiva sobivust proovida saab tasuta paketiga, kus saab 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Muid piiranguid ei ole. Kui lähete üle piiranguteta versioonile, jäävad kõik andmed alles.

Soovitame Merit Aktivat proovida

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet. Samuti saate tasuta saata e-arveid. Mingeid muid piiranguid ei ole, kasutada saate kõiki Pro ja Premium pakettide võimalusi. Kui tasuta paketi maht saab täis ja lähete üle tasulisele paketile, siis jäävad kõik andmed alles.

 

 

Hinnad ja paketid

Aktiva eest saab tasuda kuumaksega. Valida saate kolme erinevate võimalustega paketi vahel. Kõige võimsam on Premium, keskmine valik on Pro ja kõige lihtsam on Aktiva Standard. Aktivat saab kasutada igasuguste arvutite ja mobiilsete seadmetega. Hinnad on toodud ilma käibemaksuta.

Kõigi Meriti klientide vahel, kellel on septembri lõpu seisuga Merit Aktiva või Merit Palga tasuline litsents loosime välja ööbimise kahele 1 ööks maagilises ÖÖD majas koos minibaariga. Kitsid ei ole, pakette loosime välja koguni 3 ja kaasa anname 50 € reisiraha!
Tutvu kampaania tingimustega siin
 • Merit Aktiva Premium

  Kõige võimsam pakett. Kõik Pro paketi võimalused pluss pakkumised, müügitellimused ja ettemaksuarved. Proovige ja te ei kahetse!

  39 €/kuu
 • Merit Aktiva Pro

  Suurte võimalustega pakett, mis sobib nii ühe kasutajaga väikefirmale kui mitme kasutajaga keskmise suurusega firmale. Automaatika teeb töö lihtsaks.

  29 €/kuu
 • Merit Aktiva Standard

  Lihtne pakett lihtsale firmale. Sisaldab ühe täisõigustega kasutaja ja piiramatu arvu müügiarvete tegemise õigusega tasuta kasutajaid.

  19 €/kuu