Kõik uudised
29.12.2016

Merit Aktiva uus pilveversioon 29. detsembril 2016

Tähtsamad täiendused uues versioonis

  1. Müügiarvele on lisatud võimalus koostada kreeditarvet. Kui klikkida müügiarvel nupule „Koosta kreeditarve“, siis tuuakse ekraanile uus arve, millel on kogused miinustega. Kreeditarve PDF-vaates näidatakse ka krediteeritava arve numbrit. Kui kreedit tehakse arvele, millel on laokaubad, siis luuakse kreeditarvel automaatne seos müügiarvega. See on vajalik laokauba omahinna arvestuseks. Varem pidi negatiivse koguse korral tegema seose müügiarvega käsitsi.
  2. Kliendi kaardile ja perioodilistele arvetele saab lisada märkuseid. Näiteks võib kliendi kaardile sisestada märkustesse kliendiga suhtluse: „Helistasin võlgnevuse pärast, lubas tasuda järgmisel nädalal“.
  3. Kliendivõlgnevuste aruandesse on lisatud info kliendi emaili aadressi ja telefoninumbri kohta. Seda näeb siis, kui koostada aruanne järjestusega „Klient“. Seda aruannet on hea kasutada kliendiga suhtlemiseks võlgnevuste teemal.
  4. Nüüd saab algsaldodesse importida klientide võlasaldosid arvete lõikes. Eelnevalt peavad olema imporditud klientide andmed. Aluseks saab võtta Merit Aktiva arvutiversiooni kliendivõlgnevuste aruande salvestatuna Excelisse. Excelis on vaja ära kustutada aruande kokkuvõttev rida.

 

Järgmises versioonis lisame klientide nimekirja veeru, kus on näha kliendi võlgnevuse summa. Samuti saab otse kliendi kaardilt avada kliendi tehingud: arved ja tasumised. Sama täiendus lisandub ka tarnijate nimekirjale ja kaardile.

 

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.