Kõik uudised
01.11.2019

Merit Aktiva uus versioon 1. novembril 2019

Programmis on tehtud järgmised täiendused:

  1. Programmile on lisatud uueks töökeeleks vene keel.
  2. Kliendi kaardil müügiarve keele valikusse on lisatud vene keel. Selle tulemusena saab arve PDF-i koostada vene keeles. Arve ridadel kirjelduse peab kasutaja ise sisestama vajadusel vene keeles. Kirjeldusel automaatset tõlget ei ole. Edaspidi lisame artikli kaardile välja, kuhu saab ise sisestada venekeelseid kirjeldusi paralleelselt eesti ja in.
  3. Töölauale ettevõtete koondvaatesse on lisatud veerg “Panga impordis sidumata maksed“. See annab raamatupidamisteenust osutatavatele ettevõtetele kiire ülevaate, millistesse ettevõtetesse on imporditud panga väljavõtteid.
  4. Müügiaruandes artiklite lõikes näidatakse ka artiklite gruppe, kui need on olemas.
  5. „Projektide aruandesse kulukohtade lõikes“ ja „Kulukohtade aruandesse projektide lõikes“ on lisatud projekti ja kulukoha multivaliku võimalus.
  6. Lao omahinna ümberarvestust on täiendatud järgmiselt: kasutaja ei pea enam ootama, millal ümberarvestus tehtud saab. Ümberarvestuse käivitamisel anname teada, et kasutaja võib jätkata tavapäraseid toiminguid (nt sisestada ostuarveid, müügiarveid vms) ja kui ümberarvestus on lõppenud, siis näitame ekraanil vastavat teadet.
  7. E-arvetesse on lisatud müüja ettevõtte käibemaksukohustuslase number.
  8. Kui kasutajal on sisse lülitatud Google automaattõlge, siis anname kasutajale programmi sisse logimisel ja programmis liikumisel (iga kliki peale) sellest märku ja palume tõlke välja lülitada. Automaatne tõlkimine tekitab programmi kasutamisel tõrkeid.

 

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.