Kõik uudised
07.02.2020

Merit Aktiva uus versioon, 7.02.2020!

 Aktiva uus versioon 7. veebruaril 2020

Kõige olulisemad uued võimalused

  1. Nüüd saate importida panga väljavõtteid ka eurost erinevas valuutas. Kui teil on Aktivasse lisatud erinevate valuutade jaoks eraldi pangakontod, siis imporditakse erinevates valuutades tehingud automaatselt erinevate pankade alla. Kui erinevate valuutade kohta eraldi pangakontosid ei ole, siis imporditakse kõikides valuutades tehingud EUR-pangakonto impordi aknasse.
  2. Nüüd saate mobiilis väga mugavalt kinnitada meilile saadetud ostuarveid. Avage otse meilist originaalarve, lisage soovi korral kommentaar ja kinnitage.
  3. Nüüd saate importida ka TransferWise panga väljavõtteid CSV-failist. Selleks on vaja lisada pangakontode nimekirja TransferWise pangakonto (täidetud peab olema IBAN).

Muud täiendused

  1. Valuutavahetuse (valuutade konverteerimise) tehingud kajastatakse automaatselt panga impordis „Muude“ tehingutena. Konverteerimise kurss loetakse panga väljavõttest; pearaamatu kontoks pannakse automaatselt vaikimisi kontode seadistuses olev konto „Raha teel / pankade vahekonto“.
  2. Mobiilis ostuarvete lisamine on tehtud mugavamaks.
  3. Kui väljastate kaupa saatelehtedega, siis saab nüüd koondarve koostamisel valida, millised saatelehed koondarvele võtta ja millised mitte. See on vajalik näiteks siis, kui ühele kliendile tehakse mitu koondarvet sõltuvalt ehitusobjektist vms.
  4. Varem näitasime müügiarvete nimekirjas kõiki saatelehti. Nüüd näitame müügiarvete nimekirjas vaikimisi ainult neid saatelehti, mille kohta on koondarve veel koostamata. Kui on vaja vaadata kõiki saatelehti, siis valige nimekirja filtris „Saatelehed“.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.