Kõik uudised
19.12.2018

Merit Aktiva uus versioon 18. detsembril 2018

Kõige olulisemad uued võimalused

 1. Muudetud on arve peal makseviisiga tasumist. Kui soovid otse arvel märkida tasumise, siis kliki nupule „Märgi tasumine“. Tasumist saab lisada jooksvalt nii uue arve tegemisel kui ka eelnevalt salvestatud arvele, kui klikkida nupule „Märgi tasumine“. Enam ei ole vaja tasumise lisamiseks klikkida arvel „Muuda“. Salvestatud arvel saab kohe klikkida „Märgi tasumine“ ilma arvet muutmiseks avamata.
 2. Nüüd saab arvele saab lisada mitu tasumist korraga: näiteks müügiarve osaline tasumine sularahas ja osaliselt kaardiga.
 3. Arvete makseviisiga tasumisi saab muuta ja kustutada otse arvel. Tasumise vaatamiseks või muutmiseks kliki arvel tasumise real (arve all paremal). Avanenud aknas on nupud „Muuda“ ja „Kustuta“.
 4. Arvete makseviisiga tasumisi saab muuta ja kustutada arvete nimekirjas. Tasumise vaatamiseks või muutmiseks kliki tasutud summal.
  Endiselt me ei soovita panga kaudu tasumisi sisestada otse arvel. Lihtsaim viis panga tehingute sisestamiseks on panga väljavõtte import, mis LHV Panga ja Swedbanki korral toimub otseühenduega automaatselt ja teiste pankade korral failist importimisega.
 5. Ostuarvete ja müügiarvete nimekirjas saab korraga alla laadida terve perioodi arvetele lisatud manuseid, st algdokumente. Selleks tuleb klikkida nimekirja kohal paremal olevale ikoonile“Lae alla lisatud manused“ ja sisestada periood, mis vahemikus soovite manuseid alla laadida. Allalaetud dokumendid leiate kokkupakitult kataloogist „Allalaaditud failid“ või saate kohe avada ekraani alla tekkinud zip-faili.

Muud täiendused

 1. Kinnitamata ostuarvete ridade käsitlus on muudetud oluliselt kiiremaks, kui arvel on palju ridu.
 2. Finantsaruannetes (nt pearaamatu aruandes), kui klikkida ostuarvel, siis saab samas vaadata ka arve algdokumenti klikkides manuse nupule.
 3. Suurte mahtude korral pearaamatu ja päevaraamatu koostamine on tehtud oluliselt kiiremaks.
 4. Programmi kujundust on muudetud moodsamaks ja “õhulisemaks”.

 

Lisaks sellele on tehtud väiksemaid täiendusi ja parandusi.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Head kasutamist!

merit.ee

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.