Kõik uudised
21.12.2022

Jõulukampsuni päeva kokkuvõte: Annetame 2200€ diabeeti põdevatele lastele

Reedel, 16.12.2022 tähistasime Meritis jõulukampsuni päeva

  • Mis on Jõulukampsuni päev?
    Jõulukampsuni päev ( mujal maailmas tuntud ka kui Ugly Christmas Sweater Day) ei ole niisama rahvusvaheline naljapäev, vaid sellel on hoopis sügavam tähendust. Tegemist on heategevusliku ettevõtmisega, mis kutsub üles inimesi, ettevõtteid ja organisatsioone head tegema.
  • Kuidas me tähistasime Jõulukampsuni päeva Meritis?
    Iga Meriti töötaja eest, kes oli 16.12 tööl jõulukampsunis, annetab Merit Tarkvara 100 € diabeeti põdevatele lastele. Kokku tuli jõulukampsunis tööle 22 töötajat, seega annetab Merit Tarkvara 2200 € MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule.
  • Valisime välja rahvahääletusel ka parima jõulukampsuni – parima jõulukampsuni kandjaks osutus varasema kahe aasta tiitlikaitsja Jekaterina (pildil). Jekaterina jõulukampsunid on ka varasemalt olnud vinged, ent seekord sai ta hakkama millegi erakordsega. Näiteks, tuli maja valmistamiseks osta poest telliskivi mustriga tapeet ning tapeetida maja üle. Kõigi vahvaid jõulukampsuneid saab näha siin.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.