Kõik uudised
05.12.2023

Kas tead, kuidas vormistada jõulupreemiat?

  • Kõigepealt tuleks üle vaadata, kas sobiv tasu liik on olemas. Menüüs „Tasude arvestus“-> „Tasude liigid“, kiirfiltrist saab valida „Lisatasud“. Kui sobivat tasu liiki veel ei ole, siis selle saab juurde lisada „Uus tasuliik“ nupuga.
  • Järgmiseks tuleks menüüs „Tasude arvestus“-> „Tasude arvestus“ lisada tasude arvestuse lehele igale jõulupreemia saajale uus tasu rida ja kirjutada „Tasumäär“ lahtrisse jõulupreemia brutosumma.
  • Soovi korral saab need tasud importida failiga „Tasude arvestus“-> „Tasude arvestus“-> nupp „Tasude import“. Faili juhend.
  • Juhendite lehel on „Andmete importimise näidisfailid“ ning näidisfailide kaustast on sobiv fail nimega „Lisatasude ja kinnipidamiste import“.
  • Seejärel saab vormistada menüüs „Väljamaksed“-> „Väljamaksed“-> nupuga „Uus väljamakse“ preemiate väljamakse. Kuna tegemist on nö vahepealse väljamaksega (ehk väljamaks ei toimu tavapäraselt palgapäeval), siis on oluline väljamakse vormistada „Uus väljamakse“ nupuga.

Meriti nipinurk

Osta 16.10-17.12.2023 Merit Aktiva või Merit Palk ja osaled auhinnamängus, kus loosi läheb 2x 1500 € väärtuses kinkekaarti Estravelilt. Rohkem infot kampaania kohta leiad siit.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.