Kõik uudised
03.11.2022

Kas teadsid, et Merit Aktiva Premium paketis on ostutellimuste lisamise võimalus?

  • Ostutellimused leiate menüüs Ost-> Ostutellimused.
  • Lisaks ostutellimuse lisamisele menüüst „Ost“, saab ostutellimuse lisamist alustada müügipakkumiselt ja müügitellimuselt. Kui dokumendi staatus on „Kinnitatud“, tekib müügitellimusele nupp „Kopeeri read ostutellimusele“.
  • Salvestatud ostutellimust saab saata tarnijale meilile. Meilis on kaasas ostutellimuse link, millelt on võimalik avada ostutellimus. Tarnijal on võimalik ostutellimust vaadata, kommenteerida, kinnitada või tagasi lükata lingilt avanenud online keskkonnas. Meili pannakse kaasa vaikimisi tekst, mida on võimalik muuta või lisada menüüs Seadistused-> Üldised seadistused-> E-posti seadistused.
  • Ostutellimuste numeratsiooni ja prefiksi saab määrata menüüs Seadistused -> Üldised seadistused -> Numbriseeriad.
  • Kui ostutellimus on kinnitatud staatuses, saab ostutellimuse salvestada kinnitamata ostuarveks või ostuarveks. Lisaks on võimalik kinnitatud ostutellimuselt ridu kopeerida müügipakkumisele klikkides „Kopeeri read müügipakkumisele“.
  • Ostuarve või kinnitamata ostuarve salvestamisel saab valida millistelt ridadelt arve koostatakse. Pärast ostuarve koostamist tekib igale ostutellimuse reale link koostatud ostuarvest ja ostutellimuse rida enam muuta ei ole võimalik.
  • Ühest ostutellimusest on võimalik koostada mitu ostuarvet. Ostutellimuselt tehtud ostuarvele tekib ostutellimuse link. Ostutellimusele lisatud manust kuvatakse eelvaate aknas sarnaselt ostuarvele
Kui sa veel ei kasuta Merit Aktivat või Merit Palka, siis kuni detsembri lõpuni on kõigile esmaostjatele programm vaid 1€/kuus. Tutvu kampaaniaga.

Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.