Kõik uudised
26.10.2023

Kas teadsid, et Merit Aktivaga saab teha ka eelarvelise asutuse raamatupidamist?

Avasta uus võimalus eelarvelise asutuse raamatupidamiseks!

  • Lisades uut ettevõtet Merit Aktivasse vali ettevõtte tüüp eelarveline asutus. Nüüd on programmis spetsiaalne kontoplaan, tehingupartnerite, tegevusalade ja allikate valikud eelarveliste asutuste jaoks.
  • Lisaks saad importida algsaldod Exceli failidest, muutes raamatupidamise alustamise kiireks ja mugavaks.
  • Aruannete valikus on lisaks bilansile, kasumiaruandele, rahavoo aruandele ka saldoandmik ja makseandmik. Saad lihtsasti eksportida saldoandmikku ja makseandmikku XML-failina, mis sobivad importimiseks riigiraamatupidamise keskkonda.
  • Uue tarkvaraga alustamine võib tunduda keeruline, kuid me oleme valmis sind toetama.
  • Oleme koostanud lühijuhendi, mis sisaldab asjalikke juhiseid avaliku sektori raamatupidamiseks Merit Aktivas. Juhend on saadaval siin.
  • Et saada juurdepääs eelarvelise asutuse raamatupidamisele valige Premium pakett. Merit Aktiva Premium paketi abil saad hallata ühte eelarvelist asutust. Täiendava eelarvelise asutuse lisamisel tuleb tasuda kuutasu 49€+km.

Merit Aktiva on sinu usaldusväärne partner eelarvelise asutuse raamatupidamiseks! Astu samm edasi ja hakka meie lahendust kasutama juba uuel aastal!

Meriti nipinurk

Osta 16.10-17.12.2023 Merit Aktiva või Merit Palk ja osale auhinnamängus, kus loosi läheb 2x 1500 € väärtuses kinkekaarti Estravelilt. Rohkem infot kampaania kohta leiad siit.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.