Kõik uudised
18.05.2023

Kas teadsid, et müügiarvel on võimalik valida lisaks arve saaja kliendile „Maksja“ ja ostuarvele lisaks arve väljastaja tarnijale „Makse saaja“?

  • Müügiarvel saab seda kasutada, kui teenuse arve esitatakse allasutusele (nt. lasteaed), aga selle eest maksab kohalik omavalitsus.
  • Ostuarvel kasutatakse seda lahendust, kui arve esitab näiteks riigieelarveline asutus, aga raha tuleb selle eest üle kanda Rahandusministeeriumile. Samuti on see lahenduseks olukorrale, kus raha tuleb kanda faktooringu pakkujale mitte arve esitajale. Maksekorraldus koostatakse „Makse saaja“ nime ning pangarekvisiitidega.
  • Kliendi/tarnija kaardile saab eelnevalt lisada „Maksja“/“Makse saaja“ ja sisestades vastavale kliendile/tarnijale arve, tuuakse maksja/makse saaja automaatselt juba arvele.
  • Müügiarve PDF-ile lisatakse „Maksja“ info ainult siis, kui see on erinev kliendist.
  • Maksete tegemisel panga/kassa aknas saate klienti/tarnijat otsida nii klient/tarnija kui ka maksja/makse saaja nime järgi.

 


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.