Kõik uudised
30.01.2024

Kas teadsid, milliste pankadega saab Merit Palgas luua otseühendused?

  • Otseühendused saab aktiveerida SEB, LHV, Coop Panga ja Swedbankiga.
  • Kui otseühendus on loodud, siis saab programmist maksekorraldused otse panka saata. Pangas jõuavad andmed ettevalmistatud maksekorraldustesse.
  • Otseühenduse aktiveerimiseks tuleks minna Merit Palk programmis Seadistused-> Üldised seadistused-> Pangakontod, pangakonto kaardil saab sisse lülitada linnukese “Loo otseühendus pangaga”.
  • Otseühenduse saab aktiveerida juhatuse liige mobiil-ID või ID-kaardiga, juhatuse liige võib olla programmis piiratud õigustega tasuta kasutajana.
  • Kui oled ka raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva kasutaja ning SEB Pank Gateway, Coop Pank Gateway, Swedbank Gateway või LHV Connect leping on juba sõlmitud, siis saad sama lepingu raames ka Merit Palgas otseühenduse aktiveerida ning pangaga uut lepingut ei ole vaja sõlmida.

Meriti nipinurk

PS! 08.01-07.04.2024 kingime kõigile Merit Aktiva ja Merit Palga esmaostjatele tasuta veebikoolituse. Tutvu kampaaniaga.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.