Kõik uudised
16.11.2023

Kas teadsid, mis võimalused peituvad ostuarvel lisainfo nupu all?

Kas oled vahel kogemata koostanud Aktivas maksekorralduse arvele, mis tasutakse pangast automaatselt otsekorraldusega?

Nüüd on meil olemas lahendus, et vältida topelt tasumisi. Kui klõpsad ostuarvet sisestades lisainfo nupul, ja märgid linnukese „e-arve püsimakse“ lahtrisse, ei tule see ostuarve nähtavale maksekorralduse lisamise aknas ning jääb ära võimalus, et arve saab kogemata tasutud 2x.


Kui mõne tarnija kõik arved tasutakse otsekorraldusega, siis saate e-arve püsimakse linnukese märkida ära otse tarnija kaardil ja kõigil uutel ostuarvetel on see linnuke juba automaatselt sees. Seda saad teha kas otse ostuarvel klõpsates siniselt kirjutatud tekstil „tarnija“ (peale muudatuse tegemist vali ostuarvel tarnija uuesti) või tarnijate nimekirjas (Ost>Tarnija).


Kas sul on arveid, mis on ametisaladus ja mida ei peaks deklareerima käibedeklaratsiooni INF-il (KMS §27 lõige 14)?

Sellised arved saad ära märkida lisainfo nupu all kui märgid linnukese lahtrisse „Ei deklareeri KMD INF-l (ametisaladus)“.


Lisaks saad märkida ostuarvele lisainfot püsikommentaari lahtrites. Need lahtrid on olemas ka kuluaruandel ja ostutellimusel (Premium paketis).

Meriti nipinurk

Osta 16.10-17.12.2023 Merit Aktiva või Merit Palk ja osaled auhinnamängus, kus loosi läheb 2x 1500 € väärtuses kinkekaarti Estravelilt. Rohkem infot kampaania kohta leiad siit.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.