Kõik uudised
06.03.2024

Küsimused ja vastused I Merit x Bill.me

Bill.me ja Merit Tarkvara ühise veebiseminari Merit Aktiva ja Bill.me praktiline kasutamine töös korteriühistuga” jooksul tekkinud küsimused ja vastused.

Merit Aktiva teeb siis jaanuarikuu arveid, aga Bill.me saadab veebruarikuu näite.

  • Veebiseminaril näitude esitamise periood (25.02.2024 – 29.02.2024) oli informatiivne ja näitas näitude esitamise perioodi algust ja lõppu. Iga korteriühistu puhul saab määrata vahemikku, millal elanik saab sisestada näite oma Bill.me iseteeninduses. Enne perioodi avamist Bill.me pärib Merit Tarkvarast eelmise perioodi lõppnäidud ja kuvab need Bill.me-s algnäiduna.

Kas summad ostuarvetel, mis kajastatakse tasaarveldustes ja müügiarvete vahe võib jääda, tasaarvelduste kontole ja suletakse aastalõpus?

  • Jah, tavaliselt ümardustest tekkinud erinevused vahendatavate teenuste kontodel korrigeeritakse bilansipäeval pearaamatu kandega kasutades näiteks kommunaalmaksete vahe kontot.

Kas korteriühistu funktsionaalsust saab lisada ka olemasolevale ettevõttele?

  • Jah, korteriühistu funktsionaalsust saab lisada Merit Aktiva Pro ja Premium pakettides menüüs Seadistused -> Ettevõtte andmed -> Ettevõtte andmed -> märkides linnukese reale „Perioodilistel arvetel näitude sisestamine“.


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.