Kõik uudised
30.01.2023

Merit Aktiva uus koostööpartner on uuenduslik rendiplatvorm Rentster.ee

Innovatiivne rendiplatvorm Rentster.ee muudab renditeenustega tegelemise eriti lihtsaks, kuna sellel on Merit Aktiva API liides, mis tähendab, et kõik rentimisega seotud arved liiguvad automaatselt raamatupidamisse. See teeb rendiga tegeleva ettevõtja elu tunduvalt hõlpsamaks.

Kirjeldame lähemalt, millega Rentster.ee tegeleb ja millist kasu toob see nii ettevõtjale kui rentnikule.

Mugav digitaalne rendiplatvorm hoiab kokku aega ja raha

Rendileandjate jaoks pakub Rentster.ee kaasaegset ning täisdigitaalset rendiplatvormi, millega ettevõte säästab nii oma väärtuslikku aega kui ka kulusid. Rendiplatvorm teeb koostööd ettevõtetega, kelle igapäevane põhitöö on peamiselt mitmesuguste toodete rent, kuid ka nendega, kes soovivad renditeenust pakkuda lisatulu teenimiseks.

Rendileandjateks võivad olla kõik ettevõtted. Tooteid saavad rentida ettevõtted, eraisikud ja rendileandja ise.

Miks on Rentster.ee mugav lahendus?

Rentster.ee aitab edendada oma olemasolevat või plaanitavat rendiäri internetis. Rendiga seotud tegevused on veebikeskkonna abil kaasaegselt ja mugavalt paberivabad ehk digitaalsed.

Rentster.ee keskkonnaga liituja saab:

  • kodulehe (või liitmise olemasoleva kodulehega);
  • ühildumise Merit Aktiva raamatupidamisprogrammiga (arved liiguvad automaatselt programmi);
  • mugavad online maksed;
  • tellimiskeskkonna;
  • digitaalsed rendilepingud.

Rentster.ee sõbralik klienditugi hoolitseb selle eest, et iga ettevõte oleks alati personaalselt toetatud. Professionaalset abi ja nõustamist pakutakse nii konto loomisel kui kogu Rentster.ee platvormi kasutamise ajal.

Rendiplatvorm Rentster.ee suurim eelis – kõik vajalik on mugavalt ühes kohas

Rentster.ee suurimaks tugevuseks on erinevate rendikategooriate ühendamine ühise platvormi alla. Teenuse tellija jaoks tähendab see, et enam ei ole tarvis ürituse korraldamiseks suhelda mitme erineva rendiettevõttega, vaid kõik saab tõhusalt korda ajada ühe ja sama tellimuse kaudu.

Rendileandja jaoks on samuti kõik vajalik olemas sealsamas mugavas keskkonnas – rendiseadmed, tellimused, kliendid, lepingud, maksed ja arved.

Mida renditakse? Miks just rentida, mitte müüa?

Rendile saab anda peaaegu kõike, mida inimestel võib tarvis minna – tööriistu, tehnikat, elektroonikat, sõidukeid, peoinventari, helitehnikat, ruume, kodumasinaid, kinnisvara, haagiseid jne.

Rentimine on tulevik juba praegu, kuna sageli on see müümisest kasulikum ja võimaldab asju kasutada vaid siis, kui neid on päriselt vaja. Samuti on rentimine ökoloogiliselt jätkusuutlikum, sest vähendab tarbimist ja prügi. Neil põhjustel on rentimine praegu ja tulevikus kindlasti üha populaarsem.

Rentster.ee kaudu rendile võtmine on huvilisele soodne, lihtne ja mugav.

Rentster.ee keskkonnaga saab liituda tasuta

Teenustasu tuleb maksta ainult siis, kui Rentster toob liitunud ettevõttele uue kliendi. Sellisel juhul on vahendustasu 9%. Olemasolevate klientide eest vahendustasu maksma ei pea.

Rentster.ee abil saab muuta äri efektiivsemaks, sest tegevuskulud on väiksemad. Tõhusale äritegevusele aitavad kaasa automatiseeritud protsessid (näiteks ühendus Merit Aktivaga), mis tähendab vähem inimtekkelisi vigu ja lihtsamat haldamist. Renditegevust on kerge igal hetkel laiendada ja selle kaudu rohkem kasu teenida.

Kui tegelete rendiäriga või soovite rentimisega ettevõttele lisatulu teenida, uurige Rentster.ee kohta lähemalt, registreeruge kasutajaks või võtke ühendust:

info@rentster.eu
Tel: 5257842
rentster.ee


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.