Kõik uudised
08.04.2021

Merit Aktiva uus versioon, 08.04.2021

Uue versiooni täiendused:

  • Alates PRO paketist (+ tasuta kasutajatel) on võimalik ostuarve read kanda (kopeerida) müügiarvele. Antud lahendus on mõeldud eelkõige kaupade edasimüüjatele, kes ostavad vahendatava kauba sisse ja müüvad kõik selle edasi oma kliendile. Kauba müügihind võetakse kas artikli kaardilt või müügihindade tabelist, kui klient on peale kopeerimist valitud ja tal on oma hinnakiri.
  • Kontoplaani Excelisse viimisel on seal kajastatud kontole määratud dimensioonide määrangu väärtused: Puudub, Kohustuslik, Keelatud. Kontoplaani ekraanivaates seda ei ole endiselt näha.
  • Kui kasumiaruande või bilansi kirje kokku annab nulli (kontode saldo antud kirjel, nt. põhivara soetus +100, akumuleeritud kulum -100), siis varasemalt seda kirjet ei toodud aruandesse. Nüüd tuuakse see detailsesse aruandesse.
  • API kaudu on nüüd võimalik kustutada ka ostuarvet (varasemalt oli võimalik kustutada müügiarvet).
  • Kui kliendi kaardile on määratud püsikommentaar, siis nüüd tuuakse see ka koondarvele. Varasemalt toodi ainult saatelehele.
Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.