Kõik uudised
23.04.2021

Merit Aktiva uus versioon, 23.04.2021

Uue versiooni täiendused:

  • Korteriühistu tüübiga firmadel või kui teistes firmatüüpides on sisse lülitatud perioodilistel arvetel näitude sisestamine, on koguste kokkuvõtte aknas võimalik vaadata detailset vaadet. Üldises aknas on ka ühe rea detailset vaadet võimalik vaadata, kui klikkida soovitud reale. Samuti on võimalik viia koguste kokkuvõte (nii üldine vaade kui ka detailne vaade) Excelisse ja koostada PDF fail. Antud lahendus on eelkõige mõeldud korteriühistutele paremaks ülevaate saamiseks müüdavate kaupade ja teenuste koguste kohta.
  • Maksude tasaarvelduse aknas on nüüd võimalik valida korraga kõik read.
  • Kui koostatakse viivisarvet (Premium paketi võimalus), siis nüüd tuuakse viivisarvele kliendi kaardil olev info E-arve püsimakse lepingu kohta pangaga.
  • Muudetud on SEB panga automaatika aktiveerimist. SEB Pank lisas omalt poolt nende internetipanka SEB Baltic Gateway lepingu sõlmimise. Esmalt tuleb internetipangas antud leping ära teha ja siis saab aktiveerida otseliidestuse programmis. Täpsema juhendi leiate siit.
  • Kasutaja õiguste aknasse on lisatud uuemad funktsioonid, mis on programmi lisandunud, aga seni ei olnud neid võimalik kasutajate õigustes reguleerida. Näiteks Koondarvete koostamine, Pakkumiste aruanne, E-postiga saadetud saldoteatised/meeldetuletused, Viiviste arvestus. Piiratudõigustega kasutajatele on piiratud ligipääs Dimensioonide aruannetele
  • API erinevad täiendused. Nüüd on võimalik üle API pärida tellimuste nimekirja.
Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.