Kõik uudised
24.11.2020

Merit Aktiva uus versioon, 24.11.2020!

Lisatud on 2 suuremat täiendust:

  • Komplekteerimine

Programmi Premium paketti on lisatud komplekteerimine, ehk võimalus lisada artiklitele retsepte. Komplektis saab kasutada ka teisi komplekte (nn pooltooteid) ja erinevate tasemete hulk ei ole piiratud.

Komplekte saab arvele võtta lao liikumistes dokumendi liigiga „Komplekteerimine“. Koos komplekti arvele võtmisega kantakse automaatselt laost kuluks komplektis määratud komponendid. Alati kantakse kuluks komplektides kasutatud nn „kõige madalama tasemega“ komponendid. Seega, kui komplektis on kasutatud teisi komplekte (pooltooteid), siis kuluks kantakse pooltootes näidatud komponendid, mitte pooltooteid.

Komplektide koostamisel soovitame kasutada ka mõõtühikute teisendust. See annab võimaluse osta toorainet näiteks kilodes, aga komplekteerimisel (retsepti koostamisel) saab kasutada sama toorainet grammides.

Lao liikumistes (sissetulek, väljaminek, ladudevaheline liikumine, komplekteerimine) ja komplektide koostamisel on nüüd võimalik sisestada koguseid kuni 6 kohta peale koma (endise 3 asemel).

Täpsemalt saab komplekteerimisest lugeda siit.

  • Saldoteatised / meeldetuletused

Kui seni saadeti saldoteatise ja meeldetuletuse meiliga võlasolevate arvete kohta eraldi PDF (manusena), siis uues versioonis enam PDF-i ei lisata, vaid saldoteatise ja meeldetuletuse sisu lisatakse kohe otse meili sisusse. Meili sisu tekst võetakse endiselt saldoteatiste ja meeldetuletuste tekstist (seadistuste menüüs). Kui ettevõte kasutab Maksekeskuse liidestust (Seadistused -> E-arvete jm integratsioonide seadistus -> Maksekeskus AS), siis nüüd lisatakse meeldetuletuses iga arve reale maksekeskuse link, mis võimaldab otse võlasoleva arve tasumist meeldetuletuse meililt.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.