Kõik uudised
06.04.2023

Merit Aktiva versiooniuuendus, 06.04.2023

Olulisemad täiendused:

  • Koostöös Montonio-ga on nüüd võimalik lisada igale e-postiga väljastatud müügiarvele unikaalne makselink, mille vahendusel on lõppkliendil võimalik arve kiirelt ja mugavalt enda kodupangas tasuda. Teenuse aktiveerimiseks tuleb esmalt sõlmida leping Montonio-ga. Täpsem info ja link Montonio-ga lepingu sõlmimiseks on Merit Aktivas menüüs: Seadistused -> Montonio makselink.
  • Kasumiaruannet on nüüd võimalik koostada osakondade lõikes. Kui varasemalt olid kõik filtrisse valitud osakonnad pandud kokku ühte perioodi, siis nüüd on võimalik aruanne võtta osakonna põhiselt, ehk igas aruande veerus on vastavalt valitud osakond. Osakondade lõikes kasumiaruande koostamiseks tuleb sisse lülitada linnukene „Osakondade lõikes“. Osakondade lõikes kasumiaruannet on võimalik koostada ainult ühe perioodi kohta (kuu, kvartal, aasta). Kui jätta osakonna filter tühjaks, tuuakse aruandesse need andmed, kus ei ole osakonda määratud.
  • Müügi- ja ostuaruandesse on lisatud uus aruande liik „Käibemaksude lõikes“. Aruanne käibemaksude lõikes toob välja kõik ostu- või müügiarved vastavalt arvel kasutatud käibemaksumäärale.
  • Panga konto (IBAN) sisestamisel asendatakse väikesed tähed suurte tähtedega (ee->EE) ja sisestatud tühikud eemaldatakse.
  • Ostuarve, kinnitamata ostuarve ja ostutellimuse dokumendi numbri välja on suurendatud 50 tähemärgini (varasemalt 35 tähemärki).

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.