Kõik uudised
16.06.2023

Merit Aktiva versiooniuuendus, 16.06.2023

Olulisemad täiendused:

  • Programmi on lisatud valuuta panga saldo ümberhindlus eurodes. Kui programmi on lisatud EURist erineva valuutaga pank, siis nüüd on võimalik teha automaatne valuuta saldo ümberhindlus eurodes. Menüüs Maksed-> Maksed on valuuta panga juures nupp „Saldo ümberhindlus“. Vajutades nupule „Saldo ümberhindlus“ saate sisestada kuupäeva mis seisuga ümberhindlust soovite teha. Programm pakub vaikimisi vastava päeva Euroopa keskpanga kurssi, kasutajal on võimalik kurssi endal muuta. Avanenud aknas näete sisestatud kuupäeva seisuga saldot valuutas ja eurodes ning erinevust. Vajutades nupule „Koosata kanne“ avaneb koostatava kande eelvaade, kasutajal on võimalik lisada kandele osakondi ja dimensioone. Salvestatud kanne on leitav pearaamatu kannete nimekirjast.
  • Müügi- ja ostuaruannetes, kui aruande liigiks on „arvete lõikes“ või „klientide/tarnijate lõikes“,  näidatakse nüüd eurist erinevas valuutas arvete summasid lisaks valuutas ka eurodes.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.