Kõik uudised
31.01.2024

Merit Aktiva versiooniuuendus, 26.01.2024!

Olulisemad täiendused:

  • Ostuarvelt ridade kopeerimisel müügiarvele võetakse artiklite hinnad müügihindade ja allahindluste tabelist või artikli kaardilt müügihinna lahtrist. Parandatud olukord kui artiklile ei ole müügihinda määratud, siis varasemalt tehti kopeerimisel hinna lahter müügiarvel tühjaks. Nüüd võetakse müügiarvele müügihinna puudumisel ostuarvel olev artikli hind. Samasugune loogika on ka ostutellimuselt ridade kopeerimisel müügitellimusele.
  • Kinnitamata ostuarve kinnitus e-mailile on nüüd lisatud lisaks arve numbrile ka tarnija nimi.
  • Kasutajate haldamise menüüs “Näita tasulisi lisakasutajaid” aknas on nüüd võimalik rakendada toote põhist filtrit (Aktiva või Palk) ning vastavalt valitud filtritele on kasutajate arv summeeritud aruande lõpus.
  • Rahavoogude aruande koostamine viidud uuele loogikale. Kui ettevõttel on palju tehinguid ja aruande koostamine võtab aega rohkem kui 2 minutit, siis antakse kasutajale selles ekraanil teada ning kasutaja võib jätkata programmis muude toimingutega. Kui aruanne on programmi poolt koostatud, siis tuleb ekraanile teavitus, et aruanne on valmis. Koostatud aruannet saab avada menüüs Finants→ Rahavoogude aruanne või teadete menüüst.
  • Täiendatud e-arvete saatmine panka läbi Finbite. Kui kliendi kaardile on märgitud kliendi IBAN, siis enam ei ole vaja Finbite keskkonnas lisada eraldi kliendi tellimust (e-arve saatmiseks interneti panka). E-arve xmli on lisatud e-arve kanal, mis suunab arve Finbitest automaatselt panka.
  • Mitte vajalikke käibemaksu määrade kaarte saab märkida mitteaktiivseks. Kui käibemaksu kaart on märgitud mitteaktiivseks, siis ei pakuta enam seda käibemaksu määra dokumentide sisestamisel. Enne kui te 20% käibemaksu kaardi mitteaktiivseks muudate soovitame teha artiklitel, kontoplaanis ning perioodilistel arvetel käibemaksu määra asendus 20% → 22%.
  • Viivisarve koostamisel võetakse viivisarvele kliendi kaardilt määratud dimensioonid ja püsikommentaarid.
  • Tehtud mitmeid muudatusi Merit Aktiva API-s. Lisatud uued endpoindid kliendi- ja tarnija gruppide lisamiseks ning pärimiseks. Täpsem info API täiendustest api.merit.ee

Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.