Kõik uudised
27.05.2022

Merit Aktiva versiooniuuendus, 27.05.2022!

Lisatud on järgmised muudatused:

  • Programmi seadistustesse lisatud uus menüüpunkt: Numbriseeriad. Kõik programmis seni olnud numbriseeriad (müügiarvete-, saatelehtede-, pakkumiste-, viivisarvete-, koondarvete nummerdamine) on viidud ühte kohta. Lisatud on 2 uut automaatset nummerdamise võimalust: kuluaruannete ja põhivarade nummerdamine.
    Müügiarvete nummerdamist on võimalik teha aastapõhisena. Kui see sisse lülitada, pannakse arve numbri formaadiks: aasta/number (nt. 2022/1). Programm jälgib arve kuupäeva ja vastavalt sellele toimub automaatselt nummerdus.
  • API kaudu on võimalik saata müügiarve PDF kliendi meilile.
  • Muudetud on arve automaatse leidmise loogikat panga väljavõtte impordis, kui klient ja maksja on erinevad. Varasemalt otsiti arvet kliendi arvete hulgast (kuigi maksja oli leitud), nüüd maksja omade hulgast.
  • Avaliku sektori firmatüübi saldoandmikus on tehtud täiendus põhivarade käsitlemisel ostule järgneval aastal. TP ja TA väärtused on ostule järgneval majandusaastal saldoandmikus tühjad.

Kõik küsimused ja tähelepanekud on oodatud meiliga klienditugi@merit.ee või telefonil 776 9333.

Ülevaate kogu Merit Aktiva täienduste ajaloost leiate siit failist (PDF).

Head kasutamist!


Proovi tasuta

Aktiva tasuta paketis saate 6 kuu jooksul sisestada 100 müügiarvet, 100 ostuarvet ja 100 pearaamatu kannet ning saata tasuta e-arveid.

Merit Palga tasuta paketiga saate teha arvestust kuni kahele töötajale. Mingeid muid piiranguid tasuta paketis ei ole.